POMOC DROGOWA, ZŁOMOWANIE AUT
WILKOWYJE

Pomoc drogowa laweta Wilkowyje - Skup aut, złomowanie i holowanie pojazdów.

Transport samochodowy jest nieodłącznym szczegółem życia znacznej większości ludzi, a efektywny pojazd pozwala szybko dotrzeć w nieomalże dowolne miejsce, do jakiego sięgają drogi. Bez względu od tego, czy wybiera się do okolicznego punktu sprzedaży, czy decyduje na długą podróż do innego miasta, na drodze mierzy się z licznymi wyzwaniami, jakie są w stanie doprowadzić do wypadku, kolizji, a także samoistnych defektów pojazdu, hamując dalsze poruszanie się nim. W jaki sposób poradzić sobie z takim kłopotem? By wydostać się z drogowych kłopotów, jedynym rozwiązaniem wielokrotnie okazuje się wydajna i obeznana pomoc drogowa, czyli profesjonalne usługi, jakie proponujemy właśnie my. Gorąco zapraszamy w związku z tym do sprawdzenia tego, co jesteśmy w stanie Państwu zaoferować - nasze profesjonalne usługi to gwarancja satysfakcji dla każdego klienta.

Atrakcyjne ceny! Zapraszamy!

POMOC DROGOWA
SKUP I ZŁOMOWANIE AUT


Co zapewnia pomoc drogowa?

 

Zadowolenie naszych klientów stanowi dla nas priorytet, dlatego zawsze staramy się zagwarantować Państwo dobre i niezawodne usługi lawetowe. Nasze kompetencje są niezmiernie szerokie, transportujemy auta osobowe, pojazdy robocze, takie jak minikoparki oraz inne, do maksymalnej wagi 2 ton. Wypadek drogowy czy też nieprzewidziana usterka? Wszystko, co muszą Państwo zrobić, to jeden telefon do nas, a my prędko trafimy na miejsce, proponując niezbyteczną w takich sytuacjach pomoc. Działamy niezmiernie sprawnie, właśnie dlatego w mgnieniu oka przetransportujemy Państwa pojazd do mechanika, redukując straty i zagrożenie połączone z niesprawnym pojazdem.

 

Czemu warto nam zaufać?

 

 

 

 

 

 

NIE WIESZ CO ZROBIĆ ZE SWOIM STARYM AUTEM? POTRZEBUJESZ SZYBKO GOTÓWKI?

SKUP AUT KATOWICE OFERUJE GŁÓWNIE

Skup aut osobowych

Zobacz ofertę »

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW

Zobacz ofertę »

Auto pomoc drogowa

Zobacz ofertę »

Transport maszyn
i urządzeń

Zobacz ofertę »

Szanowny Użytkowniku!

Administratorem danych osobowych jest Ulman Dariusz Małek z siedzibą w Mikołowie, ul. Podgórna 14, 43-190 Mikołów, NIP: 635 179 93 22, Regon 241215998. W przypadku skorzystania z formularza zawierającego Państwa dane osobowe – wyrażają Państwo zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora oraz zaufanych partnerów, z którymi Administrator może współpracować. Mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Dane mogą być wykorzystywane do udzielania odpowiedzi i świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Więcej informacji na temat danych osobowych i plików cookies znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności.