JAKIE SAMOCHODY
SKUPUJEMY

SKUP AUT KATOWICE - SKUP SAMOCHODÓW CAŁY ŚLĄSK

Każdy skup samochodów za gotówkę ma swoją własną politykę. Czasem mniej przyjazną dla klientów, czasem bardziej. Jedni specjalizują się w tym, iż skupują tylko konkretny rodzaj samochodów, drudzy przyjmują w swoje progi wyłącznie wybrane marki, roczniki czy modele. Nasz skup aut to przede wszystkim wyjście naprzeciw Klientom, dlatego nasza oferta jest tak kompleksowa, a każdy pojazd – mile widziany.

Bezpłatny dojazd i odbiór aut z każdej miejscowości na Śląsku!

SKUP AUT WSZELKIEJ
MARKI DO 20 TYS. ZŁ.


To dlatego zapraszamy do nas właścicieli, którzy chcą się pozbyć samochodów:

  • osobowych
  • terenowych
  • dostawczych
  • busów
  • vanów
  • samochodów ciężarowych

Wszystkie te rodzaje pojazdów interesują nas tak samo mocno i za każdy z nich można uzyskać sprawiedliwą gotówkę. Jednak ktoś mógłby zapytać czy oprócz tego, iż przyjmujemy naprawdę różne rodzaje nakładamy jakiekolwiek obostrzenia wobec ich stanu… otóż nie. Bez względu na to czy mówimy o samochodzie po wypadku czy też tym, który zwyczajnie do jazdy się nie nadaje – chętnie dokonamy wyceny i przyjmiemy taki samochód do siebie.

 

Nasz auto skup przyjmuje pojazdy bez względu na ich stan techniczny, zatem zapraszamy właścicieli:

  • samochodów w stanie doskonałym, niemalże salonowych
  • pojazdów po przejściach czy też z widoczną korozją
  • aut rozbitych, z smutną historią
  • wszelako zniszczonych samochodów

 

Nie zadajemy zbędnych pytań, nie prosimy o dodatkowe formalności. Staramy się, by cały proces był możliwie jak najprzyjemniejszy i najbardziej komfortowy.

 

To właśnie skupujemy, tak właśnie skupujemy.

Co jeszcze warto wiedzieć na temat naszego skupu? Auto skup Śląsk to my – nazwa nie jest przypadkowa, bowiem mamy przyjemność działać na terenie województwa śląskiego. To dlatego o ile nie nakładamy dodatkowych warunków związanych z tym, jakie samochody skupujemy, a jakie nie – to jednak musimy dodać, że jednak najlepiej będzie jeśli z naszej oferty korzystać będą właśnie mieszkańcy Śląska i okolic, gdyż to dla nich mamy preferencyjną ofertę – z darmowym odbiorem skupionego samochodu włącznie. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu po więcej informacji!

 

 

NIE WIESZ CO ZROBIĆ ZE SWOIM STARYM AUTEM? POTRZEBUJESZ SZYBKO GOTÓWKI?

SKUP AUT KATOWICE OFERUJE GŁÓWNIE

Skup aut osobowych

Zobacz ofertę »

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW

Zobacz ofertę »

Auto pomoc drogowa

Zobacz ofertę »

Transport maszyn
i urządzeń

Zobacz ofertę »