OBSZAR DZIAŁANIA
NASZEJ FIRMY

SKUP AUT KATOWICE - SKUP SAMOCHODÓW CAŁY ŚLĄSK

Województwo śląskie to piękny obszar – pełen fascynujących miejsc, dobrej infrastruktury z siecią porządnych dróg. Nic więc dziwnego, iż nie brakuje tutaj samochodów. Są niemalże wszechobecne – na ulicach, parkingach, garażach. Niestety zdarzają się czasem wypadki, nierzadko awarie. Jednak w tym kontekście działa również nasz Auto skup – na śląskiej ziemi.

Bezpłatny dojazd i odbiór aut z każdej miejscowości na Śląsku!

DLACZEGO ŚLĄSK
I DLACZEGO MY?


Nasza motoryzacyjna pasja narodziła się właśnie na tych obszarach – zafascynowani rozwijającą się technologią i coraz szybszymi samochodami obserwowaliśmy rynkowe tendencje. Doszliśmy do wniosku, iż choć samochodów nie brakuje – to problem na Śląsku jest z tym, co z nimi zrobić gdy zostaną uszkodzone, ulegną wypadkowi albo gdy zwyczajnie ulegną wypadkowi. Tak powstał nasz skup aut używanych.

Zmotoryzowani Ślązacy – przybywajcie!

Właśnie dlatego zachęcamy do odwiedzenia naszego auto skupu właśnie mieszkańców tych okolic. To właśnie dla Klientów ze śląska przygotowaliśmy w ramach naszych usług wyjątkową ofertę, jaką jest bezpłatny dojazd po odbiór samochodu – właśnie na terenie tego województwa. A dlaczego warto wybrać właśnie nasz skup aut powypadkowych i innych, pomijając sam fakt, iż jesteśmy ze Śląska?

 

Oto powody:

  • mamy najlepsze ceny w województwie
  • skupujemy wszystkie marki i modele samochodów
  • wyceny w naszym skupie dokonują wykwalifikowani specjaliści
  • przyjmujemy samochody w każdym stanie i z każdego rocznika

 

Nasz skup samochodów uszkodzonych to także liczne inne walory – najlepiej jednak przekonać się o nich wszystkich bezpośrednio się z nami kontaktując. Zatem Śląsk pełen samochodów wszelkiej maści doczekał się skupu na miarę jego potrzeb. Jesteśmy dumni z tego, że samochody osobowe, terenowe czy też dostawcze – choć zniszczone bądź po wypadku mogą przynieść jeszcze wiele dobrego. Nam dobrą inwestycję, a naszym śląskim przyjaciołom dodatkowy zastrzyk gotówki, który przecież przyda się zawsze – każdemu. Czekamy zatem w naszych skromnych progach na samochody, które dla innych są już zbędnym tematem.

 

 

NIE WIESZ CO ZROBIĆ ZE SWOIM STARYM AUTEM? POTRZEBUJESZ SZYBKO GOTÓWKI?

SKUP AUT KATOWICE OFERUJE GŁÓWNIE

Skup aut osobowych

Zobacz ofertę »

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW

Zobacz ofertę »

Auto pomoc drogowa

Zobacz ofertę »

Transport maszyn
i urządzeń

Zobacz ofertę »