SKUP AUT KATOWICE
WITA!

SKUP AUT KATOWICE - SKUP SAMOCHODÓW CAŁY ŚLĄSK

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, co przekłada się na umiejętność połączenia fachowej, zdobywanej przez lata wiedzy o motoryzacji z nowoczesnymi technologiami. Wciąż poszerzamy swoją ofertę – śledząc potrzeby rynkowe, chcąc niezmiennie w pełni odpowiadać na potrzeby naszych lojalnych, jak i nowych klientów.

Bezpłatny dojazd i odbiór aut z każdej miejscowości na Śląsku!

PROFESJONALNIE
DO USŁUG!


W tym momencie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, na którą składa się:

  • skup pojazdów wszelkiej maści
  • złomowanie pojazdów
  • 24 h pomoc drogowa
  • transport maszyn do 3,5 tony

Na jakąkolwiek z tych propozycji Państwo się zdecydują wejść z nami we współpracę – zapewniamy pełen profesjonalizm. Doceniło nasz już sporo Klientów, mamy nadzieję, że i Państwo zdecydują się dołączyć do tego radosnego grona. Na pewno do wysokiego poziomu realizacji przykłada się fakt, iż posiadamy naprawdę porządnie wyposażony serwis, a pełny asortyment pod względem Zaplecza samochodów i części do nich to duży dodatkowy atut.

Bez względu czy interesuje Państwa auto skup czy złomowanie pojazdów – każdorazowo u nas czeka wykwalifikowany zespół mechaników z dużą ilością lat doświadczenia w zawodzie. To z ich ramienia zawsze można liczyć na fachowe poradnictwo w przyjaznej atmosferze. Działamy na terenie województwa śląskiego i właśnie klientów z tego obszaru zapraszamy najserdeczniej do skorzystania z naszych usług.

 

Nasz skup aut za gotówkę obejmuje zawsze rzetelną diagnozę i bezpłatny odbiór pojazdu. Jeśli chodzi o złomowanie aut – wykonujemy to legalnie, szybko, bez zbędnych formalności. 24 h pomoc drogowa to pewność, iż można wyjść obronną ręką z każdej opresji na drodze, a transport maszyn do 3,5 tony, jaki zapewniamy to gwarancja przewiezienia wybranego towaru w bezpiecznych warunkach i zawsze na czas. Zachęcamy zatem serdecznie do skorzystania z naszej szerokiej oferty – bowiem jeśli chodzi o transport, samochody i inne pojazdy – nam zdecydowanie można zaufać. Zapraszamy też do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań tudzież wątpliwości. Odpowiemy najszybciej jak tylko się da!

 

 

 

NIE WIESZ CO ZROBIĆ ZE SWOIM STARYM AUTEM? POTRZEBUJESZ SZYBKO GOTÓWKI?

SKUP AUT KATOWICE OFERUJE GŁÓWNIE

SKUP AUT OSOBOWYCH

Zobacz ofertę »

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW

Zobacz ofertę »

AUTO POMOC DROGOWA 24H

Zobacz ofertę »

TRANSPORT MASZYN I URZĄDZEŃ

Zobacz ofertę »