Skup Aut Maria | POMOC DROGOWA, ZŁOMOWANIE AUT
MARIA

Skup Aut Maria | Pomoc drogowa laweta Maria - Skup aut, złomowanie i holowanie pojazdów.

Niewielu ludzi jest w stanie obyć się bez typowego korzystania z transportu samochodowego - przy pomocy działającego samochodu, można obecnie dostać się niemal wszędzie. Obojętnie od tego, czy wybiera się do pobliskiego punktu sprzedaży, czy decyduje na długą podróż do innego miasta, na drodze mierzy się z licznymi wyzwaniami, które mogą doprowadzić do wypadku, kolizji, a także samoistnych uszkodzeń pojazdu, hamując dalsze poruszanie się nim. Jak poradzić sobie z takim problemem? Aby wydostać się z drogowych kłopotów, jedynym rozwiązaniem wielokrotnie okazuje się sprawna i doświadczona pomoc drogowa, czyli profesjonalne usługi, które proponujemy właśnie my. Serdecznie zapraszamy więc do wypróbowania tego, co jesteśmy w stanie Państwu zaproponować - nasze profesjonalne usługi to gwarancja satysfakcji dla każdego klienta.

Skup Aut Maria | Atrakcyjne ceny! Zapraszamy!

POMOC DROGOWA
SKUP I ZŁOMOWANIE AUT


Skup Aut Maria

Co oferuje pomoc drogowa?

 

Przygotowane przez nas usługi lawetowe stoją na niesłychanie wysokim poziomie, bowiem Państwa satysfakcja jest u nas pierwszeństwem. Nasze kompetencje są niesłychanie szerokie,Skup Aut Maria transportujemy auta osobowe, pojazdy robocze, takie jak minikoparki oraz inne, do maksymalnej wagi 2 ton. Wypadek drogowy czy też nieprzewidziana usterka? Skup Aut Maria Wszystko, co powinni Państwo zrobić, to jeden telefon do nas, a my szybko dotrzemy na miejsce, proponując niebezużyteczną w takich przypadkach pomoc. Działamy nadzwyczaj sprawnie, skutkiem tego w mgnieniu oka przetransportujemy Państwa pojazd do mechanika, minimalizując straty i niebezpieczeństwo powiązane z niesprawnym pojazdem.

 

Czemu możesz nam zaufać?

 

NIE WIESZ CO ZROBIĆ ZE SWOIM STARYM AUTEM? POTRZEBUJESZ SZYBKO GOTÓWKI?

SKUP AUT KATOWICE OFERUJE GŁÓWNIE

Skup aut osobowych

Zobacz ofertę »

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW

Zobacz ofertę »

Auto pomoc drogowa

Zobacz ofertę »

Transport maszyn
i urządzeń

Zobacz ofertę »

Szanowny Użytkowniku!

Administratorem danych osobowych jest Ulman Dariusz Małek z siedzibą w Mikołowie, ul. Podgórna 14, 43-190 Mikołów, NIP: 635 179 93 22, Regon 241215998. W przypadku skorzystania z formularza zawierającego Państwa dane osobowe – wyrażają Państwo zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora oraz zaufanych partnerów, z którymi Administrator może współpracować. Mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Dane mogą być wykorzystywane do udzielania odpowiedzi i świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Więcej informacji na temat danych osobowych i plików cookies znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności.