SKUPOWANE MARKI
SAMOCHODÓW

SKUP AUT KATOWICE - SKUP SAMOCHODÓW CAŁY ŚLĄSK

Na rynku motoryzacyjnym – niczym pory roku – zmieniają się tendencje dotyczące tego, które marki samochodów są aktualnie najmodniejsze. Jedne sprzedają się lepiej, drugie bardziej i ma na to wpływ naprawdę wiele czynników. Jednak prawdziwie profesjonalny skup aut omija taka moda, bowiem dobra firma potrafi zrobić coś pożytecznego i poznać się na wartości każdej marki. Aczkolwiek wiadomo, że w kwestii wyceny to jakiej marki samochód dana osoba sprzedaje w istocie ma znaczenie – jest jednym z elementów wpływających na ostateczną cenę za samochód.

Bezpłatny dojazd i odbiór aut z każdej miejscowości na Śląsku!

SKUPOWANE
MARKI AUT


Modne marki – lepsza cena?

 

Chociaż dobry auto skup nabywa od Klientów różnej maści marki to nie może się całkowicie odciąć od panujących aktualnie tendencji rynkowych – tym samym zapewnia zwykle lepsze stawki za aktualnie bardziej modne modele. To dość uczciwe podejście i jasno wyjaśniane Klientowi w trakcie wyceny. Zresztą każdy świadomy rynku kierowca dobrze wie, że to od jakiego producenta pochodzi samochód ma duży wpływ na popularność samego pojazdu – w końcu każdy z nas kupując pojazd dla siebie bierze pod uwagę to, z jakiej fabryki wyszedł.

Auto skup marek, które znasz

Powyższe wytyczne również dotyczą i naszego skupu samochodów używanych i chociaż skupujemy naprawdę różne marki i modele i nie kręcimy nosem z powiedzenia na żadne konkretne modele to trzeba szczerze przyznać, iż mamy kilka preferowanych producentów – na których widok oczy bardziej nam się świecą.

 

Jeśli chodzi o samochody osobowe, terenowe oraz dostawcze do 3,5 tony skupowane przez nas to głównie są to modele takie jak Seat Leon, BMW 320 czy też Audi A3, Fiat Punto, Fiat Panda, a ponadto:

 

  • Renault Clio
  • Mercedesy (wszystkie modele)
  • Kia
  • Hyundai
  • Iveco
  • Ford Transit

 

Zapraszamy także z ogromną przyjemnością do nas wszystkie osoby, które chcą się pozbyć znajdujących się w dowolnym stanie samochodów Nissan, Opel Movano czy też Fiat Doblo. Citroen Nemo jak również Hyundai I30 H100 również będą przez nas mile widziane, tak samo jak quady czy przyczepy kempingowe i wózki widłowe.

 

 

 

NIE WIESZ CO ZROBIĆ ZE SWOIM STARYM AUTEM? POTRZEBUJESZ SZYBKO GOTÓWKI?

SKUP AUT KATOWICE OFERUJE GŁÓWNIE

Skup aut osobowych

Zobacz ofertę »

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW

Zobacz ofertę »

Auto pomoc drogowa

Zobacz ofertę »

Transport maszyn
i urządzeń

Zobacz ofertę »