LISTA NAJCZĘSTSZYCH
PYTAŃ FAQ

Skup aut używanych Katowice. Skup samochodów - auto skup Katowice.

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, co przekłada się na umiejętność połączenia fachowej, zdobywanej przez lata wiedzy o motoryzacji z nowoczesnymi technologiami. Wciąż poszerzamy swoją ofertę – śledząc potrzeby rynkowe, chcąc niezmiennie w pełni odpowiadać na potrzeby naszych lojalnych, jak i nowych klientów.

Bezpłatny dojazd i odbiór aut z każdej miejscowości na Śląsku!

Ile kosztuje pomoc na miejscu?

Wszystko zależy od odległości miejsca docelowego i obrazu, jaki zastaniemy na miejscu. Niemniej jednak, Skup Aut Katowice oferuje najlepsze ceny w porównaniu do pozostałych firm zajmujących się tego typu usługami w okolicy.

Jak długi jest czas oczekiwania na nasz przyjazd?

W przypadku, gdy zamawiasz usługę bezpośrednio na terenie Katowic, nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy byli w stanie zjawić się u Ciebie już w przeciągu niespełna godziny. W takiej sytuacji natychmiast wysyłamy swoich fachowców i w zależności od aktualnej sytuacji na drodze oraz warunków atmosferycznych czas oczekiwania może się różnić. W przypadku, gdy do przemierzenia mamy dalsze odległości czas przyjazdu ustalamy indywidualnie.

W jakich godzinach mogę liczyć na Waszą pomoc?

Zdajemy sobie sprawę z mnogości sytuacji, jakie mogą przytrafić się bez względu na porę, czy sytuację. Z tego też względu, możesz liczyć na nas 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zadzwoń i przekonaj się sam!

Gdzie skupujemy samochody?

Skupujemy auta na terenie Katowic i okolice. W przypadku zainteresowania i wcześniejszego doprecyzowania dodatku, dojedziemy do naszego miejsca lokalizacji nawet poza granicami 1skupaut.pl

Jakie samochody nas interesują?

Interesujemy się skupem aut w różnym stanie. Dbamy o indywidualne podejście do każdego klienta i doprecyzowanie z daną osobą szczegółów współpracy.

Na jakim obszarze działamy?

Działamy na terenie Katowic i najbliższej okolicy. Do najpilniejszych sytuacji i wymagających błyskawicznej reakcji zdarzeń, staramy się przybyć błyskawicznie. Jeśli wystąpi taka konieczność, po wcześniejszych ustaleniach i doprecyzowaniu szczegółów, nic nie stoi na przeszkodzie, aby Skup Aut Katowice przeprowadził transport pojazdów do dalszych miejscowości, również poza województwem śląskim.

W jaki sposób odbywa się płatność za świadczone usługi?

Umożliwiamy naszym klientom wykonywanie płatności zarówno gotówką, jak i przelewem. Nic nie stoi na przeszkodzie indywidualnego doprecyzowania obowiązujących szczegółów. Zadzwoń, napisz – pomożemy!

NIE WIESZ CO ZROBIĆ ZE SWOIM STARYM AUTEM? POTRZEBUJESZ SZYBKO GOTÓWKI?

SKUP AUT KATOWICE OFERUJE GŁÓWNIE

Skup aut osobowych

Zobacz ofertę »

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW

Zobacz ofertę »

Auto pomoc drogowa

Zobacz ofertę »

Transport maszyn
i urządzeń

Zobacz ofertę »

Szanowny Użytkowniku!

Administratorem danych osobowych jest Ulman Dariusz Małek z siedzibą w Mikołowie, ul. Podgórna 14, 43-190 Mikołów, NIP: 635 179 93 22, Regon 241215998. W przypadku skorzystania z formularza zawierającego Państwa dane osobowe – wyrażają Państwo zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora oraz zaufanych partnerów, z którymi Administrator może współpracować. Mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Dane mogą być wykorzystywane do udzielania odpowiedzi i świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Więcej informacji na temat danych osobowych i plików cookies znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności.