< meta name = "viewport" content = "width = device-width, minimum-scale = 1, initial-scale = 1" >

SKUP I ZŁOMOWANIE AUT
KATOWICE

Skup aut używanych - Skup samochodów - Auto skup Katowice.

Skup samochodów osobowych, dostawczych, terenowych, ciężarowych i ciągników siodłowych (TIR-ów) w każdym stanie technicznym za gotówkę. Skupujemy pojazdy marki Toyota, Seat, BMW, Audi, Fiat, Renault, Mercedesy, Ford, Hyundai, Iveco, Kia, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Master, Volkswagen, Citroen, Hyundai, DAF, MAN, Volvo. Prowadzimy również skup przyczep kempingowych, kempingów, camperów, ciągników rolniczych, quadów i wózków widłowych Katowice.

Bezpłatny dojazd i odbiór aut z każdej miejscowości na Śląsku!

SKUP I ZŁOMOWANIE AUT
OBSZAR USŁUG CAŁY ŚLĄSK


Gorąco witamy na domenie firmy zajmujące się złomowaniem pojazdów, a również zapraszającej na skup aut. Jeżeli zatem chcą Państwo pozbyć się wozu oraz dostać za nie adekwatną gotówkę – lub również oddać na złom zużyty pojazd – skonstruowany przez nas Auto skup oczekuje na kontakt.

 

Uczciwie, ekspresowo, pewnie – to nasz skup aut za gotówkę!

Nasz skup samochodów używanych to czysty profesjonalizm. Jakakolwiek wycena jest realizowana przez wyszkolonego zawodowca, co przekłada się na fakt iż jest to legalna oraz solidna transakcja pozwalająca pozbywającym się pojazdu na równoczesne pozbycie się problemu oraz pozyskanie gotówki. Nie warto pochopnie odpowiadać na każde ogłoszenie „kupie samochód” bowiem w sieci nie brakuje oszustów – naciągaczy.

 

Mądrzejszą decyzją będzie zdecydować się na transakcję ze skupem doświadczonym oraz renomowanym, a wobec tego takim jak nasz – bo nade wszystko zależy nam na pomyślnej realizacji transakcji dla każdego. Nasz skup aut używanych odwiedziło już właściwie wielu właścicieli samochodów oraz zawsze są zadowoleni z wysokiego poziomu transakcji.

 

Co więcej, skupujemy za uczciwe pieniądze każdy model oraz każdy rocznik samochodów. W tym także zapewniamy:

  • skup aut powypadkowych
  • skup samochodów uszkodzonych

 

Co najważniejsze – jest to skup samochodów za gotówkę.

Nie oszukujemy, nie naciągamy – po prostu uczciwie szacujemy oraz na tej bazie oferujemy rzeczową kwotę. Po akceptacji przedłożonej kwoty były już właściciel samochodu dostaje w swoje ręce gotówkę, a także od razu ma na głowie jeden mniej kłopot. W naszej ofercie, tak jak wspominaliśmy wcześniej zapewniamy także złomowanie pojazdów.

 

Wszystko odbywa się niedrogo, błyskawicznie, bezpiecznie – po prostu fachowo. Chcemy też naświetlić, że bez względu na to czy gra toczy się o złomowania samochodu czy również skup aut – nasza oferta jest skierowana do Kontrahentów z całego województwa Śląskiego, albowiem działamy właśnie na tym obszarze.

 

Po prostu warto się z nami skontaktować!

Jeśli pojawią się jakieś pytania – zachęcamy do ich zadawania. Wszystkich wstępnie zaciekawionych naszymi usługami zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy tak ekspresowo, jak tylko będzie to możliwe.

 

Mamy przyjemność zaprosić wszelkich Klientów z całego Śląska do skorzystania z naszej oferty: skup aut oraz złomowanie pojazdów to nasza specjalizacja.

 

Na tle konkurencji wyróżnia nas to, że:

  • prowadzimy skup pojazdów za gotówkę
  • interesy z nami są na wysokim poziomie
  • rzetelna wycena to dla nas oczywistość
  • złomowanie samochodu odbywa się szybko, niedrogo, bezpiecznie

 

Skup samochodów powypadkowych na Śląsku – z całego serca zapraszamy!
Jeżeli zdecydują się Państwo na nasz Auto skup Śląsk to gwarantujemy nie tylko należyte pieniądze za pojazd, jednakowoż też transakcję przeprowadzoną w przyjemnej atmosferze. Nasi fachowcy z chęcią rozmawiają, wyceniają, udzielają odpowiedzi, kompetentnie doradzają. To skup używanych aut na miarę XXI wieku. Cały proces trwa nadzwyczaj błyskawicznie, jakkolwiek jednocześnie wycena jest bardzo dogłębna. W naszym skupie po prostu nie ma miejsca na byle jakość.

 

Skup uszkodzonych aut i nie tylko
Pragniemy również wspomnąć iż skupujemy różnorodne samochody w przeróżnym stanie, również te uszkodzone lub też po wypadkach. Nie interesuje nas rocznik, stan, model. Najzwyczajniej w świecie przyjmujemy zgłoszenie, wyceniamy, dokonujemy wszelkich niezbędnych formalności oraz gotowe. Tak działają fachowcy! Tak samo, jeśli chodzi o złomowanie auta. Szanujemy czas swój i Klienta – wobec tego dbamy o to, by cały proces był możliwie jak najszybszy. Złomowanie odbywa się w zgodzie z standardami ochrony środowiska oraz w niskiej cenie.

Zatem bez względu na to, czy pragnie się oddać auto na złom czy także interesuje Państwa skup aut po wypadku – zapraszamy do nas. Nawet posiadacze ciężarówek są w stanie się do nas zgłosić, bo skup aut dostawczych lub także skup ciężarówek to też dyscyplina, którą się zajmujemy.

 

Jakieś pytania? Odpowiemy!
W trosce o kompleksową obsługę oraz wyraźne warunki naszych transakcji ubóstwiamy zostawać w kontakcie z Klientami naszego skupu. Zatem, jeżeli tylko mają Państwo jakieś poboczne pytania bądź też jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć czegoś znacznie więcej na temat opisującej nas propozycji – zapraszamy. Odpowiemy błyskawicznie i wyczerpująco, bo nasz skup – to perfekcyjny skup.

 

 

NIE WIESZ CO ZROBIĆ ZE SWOIM STARYM AUTEM? POTRZEBUJESZ SZYBKO GOTÓWKI?

SKUP AUT KATOWICE OFERUJE GŁÓWNIE

Skup aut osobowych

Zobacz ofertę »

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW

Zobacz ofertę »

Auto pomoc drogowa

Zobacz ofertę »

Transport maszyn
i urządzeń

Zobacz ofertę »

Szanowny Użytkowniku!

Administratorem danych osobowych jest Ulman Dariusz Małek z siedzibą w Mikołowie, ul. Podgórna 14, 43-190 Mikołów, NIP: 635 179 93 22, Regon 241215998. W przypadku skorzystania z formularza zawierającego Państwa dane osobowe – wyrażają Państwo zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora oraz zaufanych partnerów, z którymi Administrator może współpracować. Mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Dane mogą być wykorzystywane do udzielania odpowiedzi i świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Więcej informacji na temat danych osobowych i plików cookies znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności.