POMOC DROGOWA, ZŁOMOWANIE AUT
MIKOŁÓW

Pomoc drogowa laweta Mikołów - Skup aut, złomowanie i holowanie pojazdów.

Mała ilość ludzi jest w stanie obyć się bez typowego korzystania z transportu samochodowego - przy pomocy sprawnego auta, wolno dziś dostać się nieomalże wszędzie. Obojętnie od tego, czy wybiera się do okolicznego sklepu, czy decyduje na długą podróż do innego miasta, na drodze mierzy się z licznymi wyzwaniami, jakie mogą doprowadzić do wypadku, kolizji, a także samoistnych uszkodzeń pojazdu, uniemożliwiając dalsze poruszanie się nim. Co uczynić w takiej sytuacji? By wydostać się z drogowych kłopotów, jedynym rozwiązaniem w wielu przypadkach okazuje się wydajna oraz obeznana pomoc drogowa, czyli profesjonalne usługi, jakie oferujemy właśnie my. Zachęcamy wobec tego do bliższego zaznajomienia się z należącą do nas ofertą - udowodnimy Państwu, że korzystanie z naszych usług zawsze łączy się z satysfakcją.

Atrakcyjne ceny! Zapraszamy!

POMOC DROGOWA
SKUP I ZŁOMOWANIE AUT


Co oferuje pomoc drogowa?

 

Świadczone przez nas usługi lawetowe stoją na niezwykle wysokim poziomie, ponieważ Państwa satysfakcja jest u nas pierwszeństwem. W zakres naszych kompetencji wstępuje transport aut, ale z chęcią udostępnimy pomocy również minikoparkom oraz innym pojazdom do 2 ton. Wypadek drogowy lub ewentualnie nieprzewidziana usterka? Wszystko, co muszą Państwo uczynić, to jeden telefon do nas, a my błyskawicznie dotrzemy na miejsce, proponując niebezcelową w takich sytuacjach pomoc. Działamy nadzwyczaj sprawnie, właśnie dlatego w mgnieniu oka przetransportujemy Państwa pojazd do mechanika, redukując straty oraz zagrożenie związane z niesprawnym samochodem.

W naszej branży manewrujemy już od dawna, skutkiem tego wolno nam uwierzyć, podobnie jak bez liku innych, zadowolonych kontrahentów, którzy przekonali się o naszym profesjonalizmie. Jeśli zajdzie taka potrzeba, mają Państwo szansę przekonać się o naszych umiejętnościach osobiście – inspirujemy do dalszego kontaktu!

 

Dlaczego możesz nam zaufać?

 

Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz niezawodnym, nowoczesnym zapleczem technicznym, to właśnie dzięki czemu jesteśmy w stanie operować niezmiernie sprawnie. Jeśli poszukują Państwa firmy wartej zaufania, my bez wątpienia będziemy stanowić strzał w dziesiątkę. Cenimy sobie właściwą reputację, wskutek tego można nam zaufać!
To jednakże nie wszystko. Choć zaświadczane przez nas usługi lawetą są na nadzwyczaj wysokim poziomie, to w żadnym razie nie muszą Państwo za nie przepłacać. Proponujemy niezmiernie interesujące ceny, w następstwie tego nawet w najtrudniejszej sytuacji, nasi klienci nie muszą niepokoić się o swoje oszczędności.
Należałoby wyodrębnić, że nasza obsługa jest zawsze pomocna. Szanujemy naszych kontrahentów i staramy się zagwarantować im pomoc na jak najwyższym poziomie. Sytuacje na drodze mogą być nadzwyczaj nerwowe, ale korzystając z naszych usług, ekspresowo uda się rozwiązać powypadkowe problemy.

 

W oferowanych przez naszą firmę usługach jesteśmy niezwykle elastyczni. Transportujemy nie tylko samochody osobowe, ale i pełny szereg pojazdów do 2 ton, wliczając w to między innymi minikoparki. Rzecz oczywista, jesteśmy do takich zadań dobrze przygotowani, wobec tego mogą Państwo spodziewać się wykonania zadania bez żadnych komplikacji.
Z uwagi na nasz profesjonalizm oraz dostęp do najwyższej klasy wyposażenia, przetransportujemy Państwa pojazd z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa. Nie należy obawiać się jego akcesoryjnych uszkodzeń, nawet jeśli droga do pokonania jest względnie skomplikowaną trasą.

 

Czemu profesjonalne usługi lawetą to zbawienie dla kierowców?

 

Nawet jeżeli pojazd po stłuczce w dalszym ciągu jest w stanie poruszać się na drodze, to jazda pojazdem, którego podzespoły mogły ulec możliwemu uszkodzeniu, jest niezmiernie niebezpieczna. Żeby nie narażać siebie oraz innych uczestników ruchu drogowego na dalsze wypadki, transport aut ma prawo okazać się niezbędnym środkiem ostrożności. Dotarcie na miejsce przenigdy nie absorbuje nam długo, potrafimy zaradzić każdemu utrudnieniu.
Zachęcamy do skontaktowania się z nami i skorzystania z pomocy naszych fachowców, jacy z pewnością udzielą Państwu drogowej pomocy na wysokim poziomie. W razie potrzeby wolno na nas polegać! Ciężko odszukać drugą taką jednostkę gospodarczą, która wyróżniałaby się podobnym profesjonalizmem oraz niezawodnością, co my. Dodatkowo, korzystając z naszych przystępnych cen, mogą Państwo wyjść z kłopotliwego wypadku bez istotnych szkód.

 

 

NIE WIESZ CO ZROBIĆ ZE SWOIM STARYM AUTEM? POTRZEBUJESZ SZYBKO GOTÓWKI?

SKUP AUT KATOWICE OFERUJE GŁÓWNIE

Skup aut osobowych

Zobacz ofertę »

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW

Zobacz ofertę »

Auto pomoc drogowa

Zobacz ofertę »

Transport maszyn
i urządzeń

Zobacz ofertę »

Szanowny Użytkowniku!

Administratorem danych osobowych jest Ulman Dariusz Małek z siedzibą w Mikołowie, ul. Podgórna 14, 43-190 Mikołów, NIP: 635 179 93 22, Regon 241215998. W przypadku skorzystania z formularza zawierającego Państwa dane osobowe – wyrażają Państwo zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora oraz zaufanych partnerów, z którymi Administrator może współpracować. Mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Dane mogą być wykorzystywane do udzielania odpowiedzi i świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Więcej informacji na temat danych osobowych i plików cookies znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności.