POMOC DROGOWA, ZŁOMOWANIE AUT
GARDAWICE

Pomoc drogowa laweta Gardawice - Skup aut, złomowanie i holowanie pojazdów.

Mała ilość ludzi jest w stanie obyć się bez typowego korzystania z transportu samochodowego - przy pomocy sprawnego samochodu, można w dzisiejszych czasach dostać się niemal wszędzie. Bez względu od tego, czy wybiera się do sąsiedniego punktu sprzedaży, czy decyduje na długą podróż do innego miasta, na drodze mierzy się z licznymi wyzwaniami, jakie są w stanie doprowadzić do wypadku, kolizji, a również samoistnych defektów pojazdu, uniemożliwiając dalsze poruszanie się nim. Jak poradzić sobie z takim problemem? Żeby wydostać się z drogowych kłopotów, jedynym rozwiązaniem często okazuje się sprawna oraz doświadczona pomoc drogowa, czyli usługi, które proponujemy właśnie my. Serdecznie zapraszamy w związku z tym do wypróbowania tego, co jesteśmy w stanie Państwu zaproponować - nasze usługi to gwarancja satysfakcji dla każdego klienta.

Atrakcyjne ceny! Zapraszamy!

POMOC DROGOWA
SKUP I ZŁOMOWANIE AUT


Co proponuje pomoc drogowa?

 

Oferowane przez nas usługi lawetowe stoją na niesłychanie wysokim poziomie, ponieważ Państwa satysfakcja jest u nas przywilejem. W zakres naszych kompetencji wkracza transport aut, ale z chęcią udzielimy pomocy także minikoparkom i innym pojazdom do 2 ton. Wypadek drogowy lub też nieprzewidziana usterka? Wystarczy do nas zatelefonować, a ekspresowo zjawimy się na miejscu, wysyłając do Państwa kompetentną pomoc drogową w towarzystwie nowoczesnej lawety. Jednym z naszych największych walorów jest sprawny, kompetentny transport, to naturalnie dzięki czemu Państwa samochód bezpiecznie dotrze do mechanika, a poniesione straty będą minimalne.

W naszej branży manewrujemy już od dawna, skutkiem tego wolno nam zaufać, podobnie jak bez liku innych, zadowolonych konsumentów, którzy przekonali się o naszym profesjonalizmie. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, mają Państwo szansę przekonać się o naszych kwalifikacjach osobiście – zachęcamy do dalszego kontaktu!

 

Czemu możesz nam zaufać?

 

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem i niezawodnym, współczesnym zapleczem technicznym, to właśnie dzięki czemu jesteśmy w stanie operować ogromnie sprawnie. Jeżeli muszą Państwo zawierzyć komuś swój pojazd, stworzona przez nas firma zdecydowanie okaże się najlepszym wyborem. Cenimy sobie dobrą reputację, wobec tego wolno nam zaufać!
To jednak nie wszystko. Choć świadczone przez nas usługi lawetą są na bardzo wysokim poziomie, to wcale nie muszą Państwo za nie przepłacać. Korzystając z naszych usług, nie muszą Państwo bać się o własne oszczędności – proponowane przez nas ceny są wyjątkowo niskie.
Wyróżniamy się także pomocną oraz uprzejmą obsługą. Szanujemy naszych klientów i z całych sił staramy się zagwarantować im pomoc na jak najwyższym poziomie. Sytuacje na drodze mogą być niesłychanie nerwowe, lecz korzystając z naszych usług, prędko uda się rozwiązać powypadkowe problemy.

 

W oferowanych przez naszą firmę usługach jesteśmy wybitnie elastyczni. Przewozimy nie tylko samochody osobowe, ale oraz cały szereg pojazdów do 2 ton, wliczając w to pomiędzy innymi minikoparki. Nasze usługi zawsze przebiegają gładko i bez komplikacji – jesteśmy świetnie przygotowani nawet do trudnych oraz skomplikowanych zadań.
Z uwagi na nasz profesjonalizm oraz dostęp do najwyższej klasy wyposażenia, przetransportujemy Państwa pojazd z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa. Nie należy bać się jego pobocznych uszkodzeń, nawet jeśli droga do pokonania jest względnie trudną trasą.

 

Dlaczego profesjonalne usługi lawetą to zbawienie dla kierowców?

 

Nawet jeśli samochód po stłuczce dalej jest w stanie poruszać się na drodze, to jazda pojazdem, którego podzespoły zdołały ulec potencjalnemu uszkodzeniu, jest ogromnie niebezpieczna. Żeby nie narażać siebie i innych uczestników ruchu drogowego na dalsze wypadki, transport aut ma prawo okazać się niezbędnym środkiem ostrożności. Dotarcie na miejsce przenigdy nie zajmuje nam długo, potrafimy zaradzić każdemu utrudnieniu.
Nasi zawodowcy z chęcią udzielą Państwo niezbędnej pomocy na drodze, wobec tego zachęcamy do dalszego kontaktu. W razie potrzeby można na nas polegać! Ciężko odszukać drugą taką jednostkę gospodarczą, która wyróżniałaby się pokrewnym profesjonalizmem i niezawodnością, co my. W dodatku, korzystając z naszych przystępnych cen, są w stanie Państwo wyjść z kłopotliwego wypadku bez poważnych szkód.

 

 

NIE WIESZ CO ZROBIĆ ZE SWOIM STARYM AUTEM? POTRZEBUJESZ SZYBKO GOTÓWKI?

SKUP AUT KATOWICE OFERUJE GŁÓWNIE

Skup aut osobowych

Zobacz ofertę »

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW

Zobacz ofertę »

Auto pomoc drogowa

Zobacz ofertę »

Transport maszyn
i urządzeń

Zobacz ofertę »

Szanowny Użytkowniku!

Administratorem danych osobowych jest Ulman Dariusz Małek z siedzibą w Mikołowie, ul. Podgórna 14, 43-190 Mikołów, NIP: 635 179 93 22, Regon 241215998. W przypadku skorzystania z formularza zawierającego Państwa dane osobowe – wyrażają Państwo zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora oraz zaufanych partnerów, z którymi Administrator może współpracować. Mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Dane mogą być wykorzystywane do udzielania odpowiedzi i świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Więcej informacji na temat danych osobowych i plików cookies znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności.