POST
BLOG

Skup aut używanych Katowice. Skup samochodów - auto skup Katowice.

Osoby posiadające ubezpieczenia samochodowe, nie zawsze mają możliwość korzystania z pełnego pakietu usług świadczonych przez daną firmę ubezpieczeniową. W takim przypadku bardzo przydaje się autopomoc drogowa 24h - alternatywa Assistance. To rozwiązanie dedykowane, zarówno klientom indywidualnym, jak i osobom prowadzącym firmy.

Bezpłatny dojazd i odbiór aut z każdej miejscowości na Śląsku!
30 Marzec 2021
Autor: www.skupaut-katowcie.pl

Autopomoc drogowa 24 h – alternatywa Assistance

 

Osoby posiadające ubezpieczenia samochodowe, nie zawsze mają możliwość korzystania z pełnego pakietu usług świadczonych przez daną firmę ubezpieczeniową. W takim przypadku bardzo przydaje się autopomoc drogowa 24h – alternatywa Assistance. To rozwiązanie dedykowane, zarówno klientom indywidualnym, jak i osobom prowadzącym firmy.

 

Niespodziewana awaria samochodu, jak również kolizja drogowa w godzinach wieczornych lub nocnych, a także w dni wolne od pracy i święta, może pokrzyżować powzięte wcześniej plany. Posiadanie ubezpieczenia samochodowego, nie zawsze wiąże się z pełnym pakietem usług, jakim jest Assistance. Dlatego też doskonałym rozwiązaniem może być oferowana przez wyspecjalizowane firmy auto pomoc drogowa Śląsk. To usługi dedykowane bardzo wymagającym klientom, którzy poszukują wsparcia 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Autopomoc drogowa Katowice wiąże się z bardzo szybkim dojazdem do klienta, bez względu na to, w jakim miejscu znajduje się pojazd. Specjaliści zatrudnieni w naszej firmie, szybko docierają pod wskazany adres. Nowoczesne usługi, do których zalicza się świadczona przez nas pomoc drogowa, nie wymagają czasochłonnego kontaktu z infolinią czy poszukiwania numerów kontaktowych do działu Assistance. Po zgłoszeniu awarii, nasz zespół pracowniczy, zatrudniony w firmie auto pomoc drogowa 24h, jest natychmiast wysyłany w miejsce zgłoszenia.

 

 

Autopomoc drogowa 24 h – alternatywa Assistance – wsparcie dla kierowców

 

Unieruchomiony pojazd, nie może być pozostawiony na drodze, ponieważ stanowi zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Samodzielne poszukiwanie pomocy może być kłopotliwe, szczególnie dla osób podróżujących lub też przebywających na dalekich wyjazdach służbowych. Pomoc drogowa Mikołów umożliwia wykonanie naprawy w miejscu unieruchomienia samochodu. Bogate zaplecze techniczne, którym dysponują pracownicy zatrudnieni w naszej firmie auto pomoc drogowa 24h, ułatwia wymianę zepsutych lub poluzowanych uszczelek, jak również profesjonalną naprawę przebitej opony. Fachowa pomoc, świadczona przez nas wszystkim potrzebującym jej klientom, którzy są właścicielami pojazdów mechanicznych, pozwala na ponowne uruchomienie samochodu. Nasze kompleksowe usługi, do których zalicza się między innymi pomoc drogowa, obejmują także spuszczanie źle zatankowanego paliwa, mogącego nieodwracalnie uszkodzić silnik samochodowy, czy awaryjne otwieranie drzwi samochodowych, dowolnie wybranego modelu pojazdu mechanicznego.

 

Holowanie aut uszkodzonych Katowice

 

Specjalistyczna usługa auto pomoc drogowa 24h, obejmuje także wsparcie dla właściciela pojazdu po kolizji czy wypadku samochodowym. W ramach działania naszej firmy, możliwe jest holowanie aut uszkodzonych lub też wymagających naprawy. Specjaliści zatrudnieni w naszej firmie, są w stanie odpowiednio zabezpieczyć i przetransportować różnego typu pojazdy mechaniczne, niezależnie od ich gabarytów czy też ciężaru. Szybki i sprawny transport maszyn i urządzeń, oferowany w ramach takiej usługi, jak auto pomoc drogowa Tychy, umożliwia również wyciągnięcie maszyn rolniczych i innych pojazdów z rowu, a także grząskich i podmokłych terenów. Bezpieczne przetransportowanie uszkodzonego jednośladu, quada czy też samochodu dostawczego do zakładu mechanicznego, odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnej lawety. Jest ona przystosowana do przewozu różnego typu pojazdów, bez względu na panujące warunki atmosferyczne.

 

Autopomoc drogowa to usługa świadczona przez naszą firmę w sposób bardzo nowoczesny. Można z niej skorzystać o każdej porze dnia i roku, co umożliwia również transport uszkodzonych pojazdów lub też ich naprawę w miejscu awarii.

 

POWIĄZANE WPISY

Czym różni się skup aut od komisów samochodowych?

30 Marzec 2021
Autor: www.skupaut-katowcie.pl
Czytaj dalej »

Skup aut- rzetelna wycena pojazdów używanych i nowych

30 Marzec 2021
Autor: www.skupaut-katowcie.pl
Czytaj dalej »

Jak szybko sprzedać uszkodzony samochód?

30 Marzec 2021
Autor: www.skupaut-katowcie.pl
Czytaj dalej »

NIE WIESZ CO ZROBIĆ ZE SWOIM STARYM AUTEM? POTRZEBUJESZ SZYBKO GOTÓWKI?

SKUP AUT KATOWICE OFERUJE GŁÓWNIE

Skup aut osobowych

Zobacz ofertę »

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW

Zobacz ofertę »

Auto pomoc drogowa

Zobacz ofertę »

Transport maszyn
i urządzeń

Zobacz ofertę »

Szanowny Użytkowniku!

Administratorem danych osobowych jest Ulman Dariusz Małek z siedzibą w Mikołowie, ul. Podgórna 14, 43-190 Mikołów, NIP: 635 179 93 22, Regon 241215998. W przypadku skorzystania z formularza zawierającego Państwa dane osobowe – wyrażają Państwo zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora oraz zaufanych partnerów, z którymi Administrator może współpracować. Mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Dane mogą być wykorzystywane do udzielania odpowiedzi i świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Więcej informacji na temat danych osobowych i plików cookies znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności.