POST
BLOG

Skup flot pojazdów i aut poleasingowych – atrakcyjna oferta dla firm

Szybki i sprawnie przebiegający skup flot pojazdów i aut poleasingowych – atrakcyjna oferta dla firm, to propozycja dedykowana klientom biznesowym. Dzięki niej można korzystnie odsprzedać samochód, niezależnie od jego marki, rocznika, przebiegu licznika czy uszkodzeń powstałych w wyniku intensywnej eksploatacji.

Bezpłatny dojazd i odbiór aut z każdej miejscowości na Śląsku!
30 Marzec 2021
Autor: www.skupaut-katowcie.pl

Skup flot pojazdów i aut poleasingowych – atrakcyjna oferta dla firm

 

Szybki i sprawnie przebiegający skup flot pojazdów i aut poleasingowych – atrakcyjna oferta dla firm, to propozycja dedykowana klientom biznesowym. Dzięki niej można korzystnie odsprzedać samochód, niezależnie od jego marki, rocznika, przebiegu licznika czy uszkodzeń powstałych w wyniku intensywnej eksploatacji.

 

Nowoczesny skup samochodów służbowych i pojazdów mechanicznych poleasingowych, to oferta dedykowana właścicielom przedsiębiorstw. Tego typu usługi są nie tylko nieskomplikowane, ale przede wszystkim nie wiążą się z żadnymi czasochłonnymi formalnościami. Proponowany przez naszą firmę skup flot pojazdów obejmuje, zarówno samochody używane, jak i fabrycznie nowe, bez względu na ich markę, model, pojemność silnika czy rocznik. Duże znaczenie ma także to, że oferowany przez nas skup aut firmowych dotyczy także samochodów posiadających widoczne uszkodzenia, nie tylko na karoserii, ale również obejmujące podzespoły elektroniczne, silnik i inne części. Legalnie przeprowadzona transakcja w miejscu, jakim jest skup samochodów służbowych Wyry, jest potwierdzona sporządzoną pisemnie umową kupna-sprzedaży.

 

 

Skup flot pojazdów i aut poleasingowych – atrakcyjna oferta dla firm posiadających samochody służbowe

 

Klienci biznesowi, którzy zdecydują się skorzystać z naszej oferty, mogą liczyć na wsparcie zatrudnionych w naszej firmie specjalistów, oddelegowanych do obsługi właścicieli, zainteresowanych takimi usługami, jak skup flot pojazdów i samochodów służbowych. To fachowcy, którzy posiadają duże doświadczenie w branży motoryzacyjnej, dzięki czemu są w stanie właściwie ocenić każdy model pojazdu przeznaczonego na skup samochodów poleasingowych. Weryfikacja wybranego auta odbywa się, zarówno telefonicznie, jak i w obecności danego klienta, co potwierdza transparentność świadczonych przez nas usług, do których zalicza się m.in. skup aut służbowych Katowice. Bezpłatna wycena wybranego modelu pojazdu mechanicznego nie jest wiążąca, co oznacza, że klient w każdej chwili może zrezygnować z brania udziału w negocjacjach, bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów, związanych z tym działaniem. Proponowany przez nas skup flot pojazdów dotyczy, zarówno samochodów używanych przez właścicieli i pracowników danego przedsiębiorstwa, jak i urzędników państwowych, samorządowych czy administracyjnych.

 

Jak przebiega skup aut poleasingowych Katowice?

 

Bezproblemowy skup samochodów pleasingowych, który odbywa się za pośrednictwem naszej firmy, umożliwia szybkie pozbycie się samochodów i otrzymanie za nie adekwatnych środków finansowych. Zatrudnieni w naszej firmie specjaliści, na podstawie sporządzonej wyceny, są w stanie przekazać każdemu klientowi gotówkę lub też przelew bankowy na wskazane przez niego konto. Stanowi to potwierdzenie, że oferowany przez nas skup aut firmowych to przedsięwzięcie zgodne z obowiązującym prawem. Osoba przekazująca nam pojazdy służbowe, otrzymuje stosowne zaświadczenie, jak również kopię umowy kupna-sprzedaży. Dzięki temu proponowany przez nas skup aut poleasingowych Katowice jest podstawą do wyrejestrowania danego auta, jak również wycofania go ze środków trwałych amortyzacji. Umowa kupna-sprzedaży to także podstawa do zrezygnowania z dalszego ubezpieczenia pojazdów. Rozwiązanie to jest bardzo korzystne dla każdego klienta biznesowego, któremu zależy na wynegocjowaniu atrakcyjnych warunków transakcji finansowej, obejmującej skup samochodów firmowych.

 

Skup samochodów firmowych to korzystne rozwiązanie dla klientów biznesowych. To doskonały sposób na pozbycie się kilku zużytych już pojazdów, jak i pojedynczych aut.

 

POWIĄZANE WPISY

Skup aut - gotówka na Święta "od ręki"!

Autor: www.skupaut-katowcie.pl
Czytaj dalej »

Dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze – poznaj gadżety samochodowe, których nie może zabraknąć w Twoim samochodzie!

Autor: www.skupaut-katowcie.pl
Czytaj dalej »

NIE WIESZ CO ZROBIĆ ZE SWOIM STARYM AUTEM? POTRZEBUJESZ SZYBKO GOTÓWKI?

SKUP AUT KATOWICE OFERUJE GŁÓWNIE

Skup aut osobowych

Zobacz ofertę »

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW

Zobacz ofertę »

Auto pomoc drogowa

Zobacz ofertę »

Transport maszyn
i urządzeń

Zobacz ofertę »

Szanowny Użytkowniku!

Administratorem danych osobowych jest Ulman Dariusz Małek z siedzibą w Mikołowie, ul. Podgórna 14, 43-190 Mikołów, NIP: 635 179 93 22, Regon 241215998. W przypadku skorzystania z formularza zawierającego Państwa dane osobowe – wyrażają Państwo zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora oraz zaufanych partnerów, z którymi Administrator może współpracować. Mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Dane mogą być wykorzystywane do udzielania odpowiedzi i świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Więcej informacji na temat danych osobowych i plików cookies znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności.