POST
BLOG

Salon nie przyjął samochodu na rozliczenie lub było to nieopłacalne? Co teraz? Część II

Salony samochodowe mimo tego, że nierzadko decydują się na przekazanie zainteresowanym ciekawych ofert. To często zachęca potencjalnych Klientów do zakupu nowego pojazdu. W dodatku, oprócz ciekawych promocji, dodatkowego wyposażenia, czy innych udogodnień. Liczysz na wysoki upust? A może chcesz obniżyć cenę zakupu dzięki oddaniu firmie swojego samochodu, jakim obecnie przemierzasz świat? Jeśli tak, zwróć uwagę na możliwość wystąpienia sytuacji w której nie będzie mógł skorzystać z tej opcji chociażby ze względu na to, że firma nie będzie zainteresowana Twoim starym pojazdem. Co zrobić w takiej sytuacji? W jaki sposób nie tylko pozbyć się starego pojazdu, ale również go spieniężyć?

Bezpłatny dojazd i odbiór aut z każdej miejscowości na Śląsku!
26 Lipiec 2019
Autor: www.skupaut-katowcie.pl

Czy oddanie samochodu się opłaca?

 

W przypadku otrzymania tego rodzaju oferty musimy być bardzo czujni. Nawet jeżeli na pierwszy rzut oka uważamy, że ten upust bardzo się opłaca, prawda może być zupełnie inna. Jak się bowiem okazuje, salon proponuje nam upust lub dodatkowe wyposażenie niemniej jednak, całkowita suma, jaka zostanie zaoferowana przez salon nie jest nawet atrakcyjnym rozwiązaniem w przypadku, gdy pilnie potrzebujemy pieniędzy. Co zrobić, kiedy salon nie chce dać za nasze auto nawet złamanego grosza i dlaczego tak może się wydarzyć?

 

Przede wszystkim ogromnym problemem pozostaje rocznik pojazdu. Jeśli okaże się, że Twój obecny samochód jest za stary to najprawdopodobniej nie będzie on obiektem zainteresowań salonu. Doskonale rozumiemy, że takie sytuacje potrafią mocno wyprowadzić człowieka z równowagi. Dlatego właśnie, przygotowaliśmy coś specjalnego, co pomoże Ci wyjść z tej dziwnej sytuacji.

 

 

Sprzedaż samochodu w skupie

 

Skup Aut Katowice to miejsce nie do podrobienia. Właśnie dzięki takiej firmie masz możliwość sprzedaży swojego pojazdu nawet wtedy, kiedy salon nie był zainteresowany jego odkupieniem. Wbrew powszechnie panującej opinii, warunki postawione przez firmę, która zajmuje się kupowaniem samochodów używanych na terenie Katowic i okolic nie są krzywdzące dla żadnej ze stron. Dzięki rozwiązaniu takie jak to masz możliwość spotkać się z prawdziwymi wariantami, które pomogą Ci wyjść z opresji i zapewnią szybki zastrzyk dodatkowej gotówki przy jednoczesnym pozbyciu pojazdu.

 

POWIĄZANE WPISY

10 POWODÓW, DLA KTÓRYCH TWÓJ SAMOCHÓD NIE CHCE ZAPALIĆ

Autor: www.skupaut-katowcie.pl
Czytaj dalej »

Autor: www.skupaut-katowcie.pl
Czytaj dalej »

5 NAJLEPSZYCH OPON CAŁOROCZNYCH NA 2022

31 Marzec 2022
Autor: www.skupaut-katowcie.pl
Czytaj dalej »

NIE WIESZ CO ZROBIĆ ZE SWOIM STARYM AUTEM? POTRZEBUJESZ SZYBKO GOTÓWKI?

SKUP AUT KATOWICE OFERUJE GŁÓWNIE

Skup aut osobowych

Zobacz ofertę »

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW

Zobacz ofertę »

Auto pomoc drogowa

Zobacz ofertę »

Transport maszyn
i urządzeń

Zobacz ofertę »

Szanowny Użytkowniku!

Administratorem danych osobowych jest Ulman Dariusz Małek z siedzibą w Mikołowie, ul. Podgórna 14, 43-190 Mikołów, NIP: 635 179 93 22, Regon 241215998. W przypadku skorzystania z formularza zawierającego Państwa dane osobowe – wyrażają Państwo zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora oraz zaufanych partnerów, z którymi Administrator może współpracować. Mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Dane mogą być wykorzystywane do udzielania odpowiedzi i świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Więcej informacji na temat danych osobowych i plików cookies znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności.