POST
BLOG

Salon nie przyjął samochodu na rozliczenie lub było to nieopłacalne? Co teraz? Część I

Salony samochodowe bardzo często próbują zainteresować na zakupem nowego samochodu. Wówczas, możemy liczyć na wysoki upust. Jedynym haczykiem jest oddanie w rozliczeniu dotychczas eksploatowanego auta. Jak się jednak okazuje, nie w każdym wypadku jest to operacja korzystna dla klientów.

Bezpłatny dojazd i odbiór aut z każdej miejscowości na Śląsku!
26 Lipiec 2019
Autor: www.skupaut-katowcie.pl

Oddanie samochodu w rozliczeniu w salonie samochodowym – czy się opłaca?

 

Zwracajmy uwagę na całą sytuację, mimo że upust, jaki możemy uzyskać jest bardzo korzystny. Warto wiedzieć, że nawet jeśli salon proponuje nam upust lub dodatkowe wyposażenia to suma oferowana przez salon za nasz używany samochód może okazać się bardzo nieatrakcyjna. W dodatku bardzo często, salon nie zamierza przyjmować naszego samochodu z wielu względów. Co zrobić w takiej sytuacji? Przyczynami są między innymi takie elementy jak rok produkcji lub jego liczne uszkodzenia. Nieczęsto zdarza się, że salony decydują się na przyjęcia pojazdów po stłuczkach czy po-leasingowe. W dodatku, w momencie kiedy podejmujemy decyzje o zakupie rzadko zdarza się, że dbamy o przeglądy i konserwację.

 

 

Zakup nowego samochodu, a sprzedaż starego

 

W momencie, w którym podejmujemy decyzję o zakupie naszego nowego samochodu, nie jesteśmy już tak skorzy do inwestycji w niego jak wcześniej. Aktualny przegląd i cykliczne serwisowanie to elementy, które mogą wymknąć spod naszej kontroli. Ten fakt niewątpliwie jest późniejszym powodem zmniejszenia kwoty, jaką możemy za niego uzyskać. W dodatku ilość zainteresowanych nabywców zacznie gwałtownie spadać. W przypadku pojawienia się takich przeciwności na drodze jednym z lepszych rozwiązań pozostaje skup samochodów używanych. Miejsce takie jak Skup Aut Katowice doskonale wpisze się w stawiane przez Ciebie oczekiwania. Niezależnie od stanu samochodu, warto zapytać, czy obecna firma nie zechce przygarnąć go pod swoje skrzydła. Warto wiedzieć, że Twój pojazd, aby mógł zostać sprzedany poprzez działalność Skupu Aut w Katowicach nie musi być nawet sprawny. W dodatku, rozwiązanie w postaci sprzedaży swojego samochodu w skupie jest również bardzo opłacalne w sytuacjach, kiedy potrzebujemy gotówki od zaraz.

 

POWIĄZANE WPISY

10 POWODÓW, DLA KTÓRYCH TWÓJ SAMOCHÓD NIE CHCE ZAPALIĆ

Autor: www.skupaut-katowcie.pl
Czytaj dalej »

Autor: www.skupaut-katowcie.pl
Czytaj dalej »

5 NAJLEPSZYCH OPON CAŁOROCZNYCH NA 2022

31 Marzec 2022
Autor: www.skupaut-katowcie.pl
Czytaj dalej »

NIE WIESZ CO ZROBIĆ ZE SWOIM STARYM AUTEM? POTRZEBUJESZ SZYBKO GOTÓWKI?

SKUP AUT KATOWICE OFERUJE GŁÓWNIE

Skup aut osobowych

Zobacz ofertę »

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW

Zobacz ofertę »

Auto pomoc drogowa

Zobacz ofertę »

Transport maszyn
i urządzeń

Zobacz ofertę »

Szanowny Użytkowniku!

Administratorem danych osobowych jest Ulman Dariusz Małek z siedzibą w Mikołowie, ul. Podgórna 14, 43-190 Mikołów, NIP: 635 179 93 22, Regon 241215998. W przypadku skorzystania z formularza zawierającego Państwa dane osobowe – wyrażają Państwo zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora oraz zaufanych partnerów, z którymi Administrator może współpracować. Mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Dane mogą być wykorzystywane do udzielania odpowiedzi i świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Więcej informacji na temat danych osobowych i plików cookies znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności.