POST
BLOG

Pierwszy samochód 18-latka

18 letni właściciele pojazdu, to bardzo wymagająca grupa, której wybór pierwszego samochodu sprawia ogromne trudności. Po zdanym prawo jazdy każdy z nas marzy o znalezienie taniego autka, które nie będzie dużo paliło nie będzie bardzo kosztowne w utrzymaniu i eksploatacji. Jaki powinien być samochód 18 latka? Na co zwrócić uwagę w trakcie zakupu pierwszego samochodu dla nastolatka? Na te i szereg innych pytań postaramy się odpowiedzieć na łamach tego artykułu. Do dzieła! Zwracaj uwagę między innymi na takie rzeczy jak:

Bezpłatny dojazd i odbiór aut z każdej miejscowości na Śląsku!
26 Lipiec 2019
Autor: www.skupaut-katowcie.pl

Rodzaj paliwa i silnika

 

Warto wiedzieć, że w wieku 18 lat albo rozpoczynamy dopiero pracę, albo jesteśmy jeszcze w szkole średniej nie mamy stałego dochodu. Właśnie w tym okresie, dysponujemy bardzo niskim budżetem i każdy nasz ruch musi zostać odpowiednio przemyślany. Nie masz wystarczającej ilości pieniędzy, aby często uzupełniać bak z paliwem. Wiesz, że musisz znaleźć rozwiązanie, które pomoże Ci w dotarciu do miejsca docelowego, jednak nie będzie konieczne zatapianie w nim całego kieszonkowego i wszystkich możliwych oszczędności. Warto wiedzieć również, że początki na drogach nie są stworzone po to, by popisywać się przed znajomymi. Odpowiednim rozwiązaniem jest spokojna jazda po mieście i dalsze szkolenie swoich umiejętności za kierownicą. W tym przypadku niezbyt przydatnym rozwiązaniem jest duża pojemność, czy moc silnika

 

 

Jaki silnik?

 

Popularne wysokoprężne diesle są charakterystycznym rozwiązaniem, za którym murem stoi wiele osób. Zazwyczaj są one jednak dedykowane dla kierowców, którzy bardzo często pokonują długie trasy. Warto wiedzieć, że w przypadku, gdy dziecko wykorzystuje pojazd wyłącznie na własne, miejsce potrzeby związane z pasją, szkołą, nauką i życiem społecznym, zakup jednostki z olejem napędowym nie okażę się najlepszym rozwiązaniem. Można również zastanowić się nad samochodem na gaz. Ciekawym pomysłem są również pojazdy zasilane poprzez przeprowadzenie montażu instalacji LPG. Cena LPG jest średnio dwukrotnie mniejsza. Takie rozwiązanie przypadnie do gustu 18 latkowi bez większych oczekiwań i dłuższych tras do pokonywania.

 

POWIĄZANE WPISY

10 POWODÓW, DLA KTÓRYCH TWÓJ SAMOCHÓD NIE CHCE ZAPALIĆ

Autor: www.skupaut-katowcie.pl
Czytaj dalej »

Autor: www.skupaut-katowcie.pl
Czytaj dalej »

5 NAJLEPSZYCH OPON CAŁOROCZNYCH NA 2022

31 Marzec 2022
Autor: www.skupaut-katowcie.pl
Czytaj dalej »

NIE WIESZ CO ZROBIĆ ZE SWOIM STARYM AUTEM? POTRZEBUJESZ SZYBKO GOTÓWKI?

SKUP AUT KATOWICE OFERUJE GŁÓWNIE

Skup aut osobowych

Zobacz ofertę »

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW

Zobacz ofertę »

Auto pomoc drogowa

Zobacz ofertę »

Transport maszyn
i urządzeń

Zobacz ofertę »

Szanowny Użytkowniku!

Administratorem danych osobowych jest Ulman Dariusz Małek z siedzibą w Mikołowie, ul. Podgórna 14, 43-190 Mikołów, NIP: 635 179 93 22, Regon 241215998. W przypadku skorzystania z formularza zawierającego Państwa dane osobowe – wyrażają Państwo zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora oraz zaufanych partnerów, z którymi Administrator może współpracować. Mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Dane mogą być wykorzystywane do udzielania odpowiedzi i świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Więcej informacji na temat danych osobowych i plików cookies znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności.