POST
BLOG

Jak zamówić holowanie samochodu na lawecie?

Osoby będące właścicielami pojazdów mechanicznych, często poszukują informacji na temat tego, jak zamówić holowanie samochodu na lawecie? Tego typu usługi są świadczone przez renomowane firmy, które mają w swojej ofercie auto-pomoc 24h.

Bezpłatny dojazd i odbiór aut z każdej miejscowości na Śląsku!
30 Marzec 2021
Autor: www.skupaut-katowcie.pl

Jak zamówić holowanie samochodu na lawecie?

 

Osoby będące właścicielami pojazdów mechanicznych, często poszukują informacji na temat tego, jak zamówić holowanie samochodu na lawecie? Tego typu usługi są świadczone przez renomowane firmy, które mają w swojej ofercie auto-pomoc 24h.

 

Pojazdy mechaniczne, które niespodziewanie uległy awarii lub też zostały uszkodzone w wyniku wypadku bądź kolizji, mogą stanowić zagrożenie dla pozostałych uczestników ruchu drogowego. Dlatego też najlepszym rozwiązaniem jest holowanie pojazdów. To jedna z usług, którą oferuje nasza firma. W ramach prowadzonej przez nas wieloletniej działalności, rozszerzyliśmy swój pakiet usług o autopomoc 24h. To rozwiązanie dedykowane klientom, bez względu na rodzaj posiadanej przez nich polisy samochodowej. Szybkie holowanie aut po awarii odbywa się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Do dyspozycji klientów oddana jest specjalna laweta, ułatwiająca transportowanie maszyn i urządzeń, jak również pojazdów osobowych i dostawczych, bez względu na ich gabaryty czy ciężar. Dzięki temu można zamówić holowanie motocykla Katowice, jak również auta służbowego czy maszyny rolniczej, bez potrzeby kontaktu ze swoim ubezpieczycielem.

 

 

Jak zamówić holowanie samochodu na lawecie? -usługa w opcji 24 h/ 7 dni

 

Błyskawiczny dojazd pojazdu z lawetą na miejsce zgłoszenia awarii lub też kolizji drogowej, umożliwia holowanie samochodu do najbliższego zakładu naprawczego. Świadczona przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, profesjonalna auto pomoc drogowa to kompleksowa usługa, w ramach której można również uzyskać fachową pomoc i doradztwo zatrudnionych w naszej firmie specjalistów. Przyjazd w wyznaczone przez klienta miejsce ma na celu nie tylko holowanie samochodu, ale również może wiązać się z wykonanie drobnych napraw w celu uruchomienia zepsutego pojazdu mechanicznego. W ramach działania naszej firmy, oferującej autopomoc i holowanie pojazdów Tychy, jesteśmy w stanie wymienić uszkodzone światła, przebitą oponę lub też spuścić paliwo, które mogłoby spowodować zatarcie silnika samochodowego. Korzystający z naszych usług klienci mogą mieć pewność, że zdobyte przez wiele lat doświadczenie, a także niezbędny park maszynowy i zaplecze techniczne, umożliwiają reperację drobnych usterek. Ma to na celu ponowne uruchomienie silnika, w dowolnie wybranym pojeździe mechanicznym, bez względu na jego model czy rocznik.

 

Dlaczego warto wybrać holowanie samochodów Katowice?

 

Bezpieczne holowanie samochodów Katowice odbywa się bez ryzyka uszkodzenia karoserii i podzespołów wybranego pojazdu mechanicznego. Docierając na miejsce zgłoszenia, dysponujemy niezbędnymi zabezpieczeniami. Posiadamy także odpowiedni park maszynowy w postaci automatycznej wyciągarki, przeznaczonej do wyjmowania różnego typu pojazdów mechanicznych z błota i przydrożnych rowów. Nasza laweta 24h/7 jest w stanie przewieźć samochód osobowy, dostawczy, ciężarowy, jak również quad, bus bądź przyczepę. Szybkie i sprawne holowanie aut to usługa dedykowana, zarówno klientom indywidualnym, jak i osobom prowadzącym działalności gospodarcze. W ramach świadczonych przez nas usług, zapewniamy także bardzo wygodny transport maszyn i urządzeń w dowolnie wybrane przez klienta miejsce. To rozwiązanie, które przyda się osobom nabywającym nowe pojazdy mechaniczne, nie posiadające jeszcze OC i wymaganych ubezpieczeń samochodowych, uprawniających ich do swobodnego poruszania się w ruchu drogowym.

 

Holowanie pojazdu ma na celu jego bezpieczne przetransportowanie do zakładu naprawczego lub w inne wybrane miejsce. To także forma transportu pojazdów bez wymaganego OC.

 

POWIĄZANE WPISY

10 POWODÓW, DLA KTÓRYCH TWÓJ SAMOCHÓD NIE CHCE ZAPALIĆ

Autor: www.skupaut-katowcie.pl
Czytaj dalej »

Autor: www.skupaut-katowcie.pl
Czytaj dalej »

5 NAJLEPSZYCH OPON CAŁOROCZNYCH NA 2022

31 Marzec 2022
Autor: www.skupaut-katowcie.pl
Czytaj dalej »

NIE WIESZ CO ZROBIĆ ZE SWOIM STARYM AUTEM? POTRZEBUJESZ SZYBKO GOTÓWKI?

SKUP AUT KATOWICE OFERUJE GŁÓWNIE

Skup aut osobowych

Zobacz ofertę »

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW

Zobacz ofertę »

Auto pomoc drogowa

Zobacz ofertę »

Transport maszyn
i urządzeń

Zobacz ofertę »

Szanowny Użytkowniku!

Administratorem danych osobowych jest Ulman Dariusz Małek z siedzibą w Mikołowie, ul. Podgórna 14, 43-190 Mikołów, NIP: 635 179 93 22, Regon 241215998. W przypadku skorzystania z formularza zawierającego Państwa dane osobowe – wyrażają Państwo zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora oraz zaufanych partnerów, z którymi Administrator może współpracować. Mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Dane mogą być wykorzystywane do udzielania odpowiedzi i świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Więcej informacji na temat danych osobowych i plików cookies znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności.