POST
BLOG

Jak zamówić holowanie jednośladów?

Właściciele motocykli nierzadko poszukują informacji dotyczących tego, jak zamówić holowanie jednośladów? Usługę tę można powierzyć profesjonalistom oferującym m.in. autopomoc 24h.

Bezpłatny dojazd i odbiór aut z każdej miejscowości na Śląsku!
30 Marzec 2021
Autor: www.skupaut-katowcie.pl

Jak zamówić holowanie jednośladów?

 

Właściciele motocykli nierzadko poszukują informacji dotyczących tego, jak zamówić holowanie jednośladów? Usługę tę można powierzyć profesjonalistom oferującym m.in. autopomoc 24h.

 

Niespodziewana awaria motocykla może przytrafić się nawet kilkaset kilometrów od miejsca zamieszkania właściciela tego pojazdu. Dlatego też sprawdzonym rozwiązaniem jest holowanie jednośladów, które można powierzyć naszej firmie. Dysponujemy odpowiednimi samochodami, które są przystosowane do przewozu motocykli, bez względu na ich rozmiar czy ciężar. Oferowane przez nas holowanie jednośladów Katowice to usługa, którą można wygodnie zamówić za pośrednictwem telefonu. Dzięki temu powierzone nam profesjonalne holowanie motocykli Bytom odbywa się szybko, sprawnie i bez żadnych trudności. W ramach świadczonych przez nas usług można także zamówić autopomoc 24h. To wsparcie dla właścicieli jednośladów, które polega na świadczeniu fachowej pomocy tym uczestnikom ruchu drogowego. Dysponujemy samochodem z lawetą, jak również profesjonalnym zapleczem technicznym w postaci automatycznej wyciągarki, co przydaje się, gdy wybrany model jednośladu znalazł się w przydrożnym rowie.

 

 

Jak zamówić holowanie jednośladów? -wsparcie dla właścicieli motocykli i skuterów

 

Nowoczesne i bezproblemowe holowanie jednośladów to usługa dedykowana wszystkim osobom, które na co dzień poruszają się motocyklem, motorowerem lub skuterem. Docieramy na miejsce zdarzenia, bez względu na to, czy dany jednoślad brał udział w kolizji, w wypadku drogowym czy też został unieruchomiony na skutek awarii. W ramach działania naszej firmy, oferujemy także auto pomoc drogową Czeladź. To usługa, która polega na przetransportowaniu jednośladu do wybranego zakładu mechaniki pojazdowej lub też warsztatu zajmującego się naprawą tego typu pojazdów mechanicznych. Wyspecjalizowany zespół pracowników, zatrudnionych w naszej firmie, gwarantuje całkowite bezpieczeństwo świadczonych usług. Dzięki temu właściciel lub użytkownik jednośladu może mieć pewność, że oferowana przez nas auto pomoc drogowa nie spowoduje żadnych uszkodzeń używanego przez niego motocykla, skutera, czy też motoroweru. Skuteczne holowanie jednośladów Piekary Śląskie, które można zamówić telefonicznie za pośrednictwem naszej firmy, polega na zabezpieczeniu pojazdu w trakcie jego transportowania, co eliminuje powstawanie dodatkowych uszkodzeń.

 

Pomoc dla motocyklistów – holowanie jednośladów Śląsk

 

Fachowa usługa, którą jest holowanie jednośladów, obejmuje także motocykle znanych i cenionych marek, między innymi Harley-Davidson, Honda, Yamaha, Suzuki, Romet, Junak, Kawasaki czy BMW. Proponujemy także szybkie i sprawne holowanie jednośladów Wyry, dedykowane pojazdom marki Aprilia, Husqvarna czy Ducati. Przystosowane do przewozu jednośladów samochody z przyczepą lub lawetą, które znajdują się w flocie naszej firmy, są stworzone do tego, aby bezpiecznie przetransportować także popularne, ciężkie motocykle z wózkiem bocznym, tak zwanym koszem do siedzenia. Wsparcie zatrudnionych w naszej firmie specjalistów, którzy podejmują się wykonania takiej usługi jak holowanie jednośladów Tarnowskie Góry, obejmuje również zabezpieczenie ruchomych elementów tych pojazdów mechanicznych. Oferowana przez nas autopomoc 24h dotyczy, zarówno tych właścicieli motocykli i skuterów, którzy posiadają wykupioną polisę OC, jak i osób korzystających z rozszerzonego pakietu ubezpieczeniowego AC.

Holowanie jednośladu w przypadku jego awarii lub uszkodzenia, to pomoc, którą można zamówić bez względu na rodzaj posiadanego ubezpieczenia. To wsparcie oferowane w systemie 24 h/ 7 dni w tygodniu.

 

POWIĄZANE WPISY

10 POWODÓW, DLA KTÓRYCH TWÓJ SAMOCHÓD NIE CHCE ZAPALIĆ

Autor: www.skupaut-katowcie.pl
Czytaj dalej »

Autor: www.skupaut-katowcie.pl
Czytaj dalej »

5 NAJLEPSZYCH OPON CAŁOROCZNYCH NA 2022

31 Marzec 2022
Autor: www.skupaut-katowcie.pl
Czytaj dalej »

NIE WIESZ CO ZROBIĆ ZE SWOIM STARYM AUTEM? POTRZEBUJESZ SZYBKO GOTÓWKI?

SKUP AUT KATOWICE OFERUJE GŁÓWNIE

Skup aut osobowych

Zobacz ofertę »

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW

Zobacz ofertę »

Auto pomoc drogowa

Zobacz ofertę »

Transport maszyn
i urządzeń

Zobacz ofertę »

Szanowny Użytkowniku!

Administratorem danych osobowych jest Ulman Dariusz Małek z siedzibą w Mikołowie, ul. Podgórna 14, 43-190 Mikołów, NIP: 635 179 93 22, Regon 241215998. W przypadku skorzystania z formularza zawierającego Państwa dane osobowe – wyrażają Państwo zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora oraz zaufanych partnerów, z którymi Administrator może współpracować. Mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Dane mogą być wykorzystywane do udzielania odpowiedzi i świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Więcej informacji na temat danych osobowych i plików cookies znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności.