POST
BLOG

Bezpieczny transport maszyn i urządzeń

Dobrze zorganizowany, bezpieczny transport maszyn i urządzeń to usługa dedykowana przyszłym i obecnym właścicielom pojazdów wielkogabarytowych. Dzięki temu można z łatwością przewieźć maszyny rolnicze i przemysłowe, w dowolnie wybrane miejsce.

Bezpłatny dojazd i odbiór aut z każdej miejscowości na Śląsku!
30 Marzec 2021
Autor: www.skupaut-katowcie.pl

Bezpieczny transport maszyn i urządzeń

 

Dobrze zorganizowany, bezpieczny transport maszyn i urządzeń to usługa dedykowana przyszłym i obecnym właścicielom pojazdów wielkogabarytowych. Dzięki temu można z łatwością przewieźć maszyny rolnicze i przemysłowe, w dowolnie wybrane miejsce.

 

Ciągniki, traktory, kombajny, jak również wszelkiego typu pojazdy wykorzystywane do celów przemysłowych, nierzadko muszą być dostarczane do wybranego miejsca. W tym celu organizuje się transport maszyn i urządzeń. To specjalistyczna usługa, wykonywana wyłącznie przez najlepszych fachowców, zatrudnionych w naszej firmie. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży przewozowej, gwarantuje bezpieczeństwo transportowanych pojazdów, również tych wielkogabarytowych. Sprawny i terminowy transport maszyn i urządzeń Katowice to usługa stworzona z myślą o klientach zamieszkujących aglomerację śląską. W ramach świadczonych przez naszą firmę usług, można przewieźć dowolnie wybrany pojazd. Posiadane przez nas samochody o różnego rodzaju nadwoziach są wykorzystywane do szybkiego transportu maszyn i urządzeń z każdego miasta, jakie zlokalizowane jest w województwie śląskim. Zróżnicowana oferta świadczonych przez nas usług, obejmuje także holowanie samochodów i jednośladów po awariach, jak również złomowanie pojazdów mechanicznych.

 

Bezpieczny transport maszyn i urządzeń do 3,5 ton

 

Transport maszyn i urządzeń, który można zorganizować za pośrednictwem naszej firmy, to usługa dedykowana pojazdom mechanicznym o ciężarze do 3,5 ton. Umożliwia to bezproblemowe przewożenie przyczep, bukowników, agregatów uprawowych, jak również maszyn polowych. Ponadto jesteśmy w stanie zaplanować i przeprowadzić transport maszyn i urządzeń w postaci kompresorów, rozdrabniaczy do odpadów komunalnych, jak również sprzętu używanego w każdej dziedzinie przemysłu. Dobrze zorganizowany transport maszyn i urządzeń Tychy to oferta dedykowana, zarówno klientom indywidualnym, jak i rolnikom czy osobom prowadzącym różnego rodzaju działalności gospodarcze. Świadczone przez nas usługi obejmują także holowanie samochodów dostawczych i ciężarowych, które wpadły do przydrożnego rowu lub też ugrzęzły w błocie. To usługa, którą można zamówić bez względu na posiadane ubezpieczenie OC lub AC, obejmujące maszyny rolnicze lub innego typu pojazdy mechaniczne.Bezpieczny transport maszyn

 

 

Sprawny przewóz maszyn i urządzeń Katowice – usługa w atrakcyjnej cenie

 

Specjalistyczny przewóz maszyn i urządzeń Wyry nie wiąże się z długim czasem oczekiwania na realizację zamówionej usługi. Powierzone nam zadanie, dotyczące takich działań, jak transport sprzętu urządzeń i maszyn, jest planowane od razu po przyjęciu zgłoszenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu klientów, stworzyliśmy atrakcyjny cennik oferowanych przez nas usług, dzięki czemu realizowany przez nas transport maszyn i urządzeń to oferta bezkonkurencyjna. Sprawny transport ponadgabarytowy obejmuje, zarówno pojazdy uszkodzone, jak i sprawne, a także maszyny i urządzenia, które nie mogą poruszać się w ruchu drogowym. W przeciwieństwie do przewozu standardowego, usługa, którą jest transport urządzeń i maszyn do 3,5 ton wymaga przestrzegania przepisów, dotyczących dopuszczalnego ciężaru, długości i szerokości wybranego pojazdu mechanicznego. Dzięki temu klient powierzający nam to zadanie, ma pewność, że zorganizowany przewóz jest zgodny z obowiązującymi procedurami i bezpieczeństwem w ruchu lądowym.

 

Transport urządzeń i maszyn wymaga profesjonalnego zaplanowania tego działania. To usługa, która umożliwia bezpieczny przewóz sprzętu ponadgabarytowego. Powinna być zatem wykonywana przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.Bezpieczny transport maszyn

 

POWIĄZANE WPISY

10 POWODÓW, DLA KTÓRYCH TWÓJ SAMOCHÓD NIE CHCE ZAPALIĆ

Autor: www.skupaut-katowcie.pl
Czytaj dalej »

Autor: www.skupaut-katowcie.pl
Czytaj dalej »

5 NAJLEPSZYCH OPON CAŁOROCZNYCH NA 2022

31 Marzec 2022
Autor: www.skupaut-katowcie.pl
Czytaj dalej »

NIE WIESZ CO ZROBIĆ ZE SWOIM STARYM AUTEM? POTRZEBUJESZ SZYBKO GOTÓWKI?

SKUP AUT KATOWICE OFERUJE GŁÓWNIE

Skup aut osobowych

Zobacz ofertę »

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW

Zobacz ofertę »

Auto pomoc drogowa

Zobacz ofertę »

Transport maszyn
i urządzeń

Zobacz ofertę »

Szanowny Użytkowniku!

Administratorem danych osobowych jest Ulman Dariusz Małek z siedzibą w Mikołowie, ul. Podgórna 14, 43-190 Mikołów, NIP: 635 179 93 22, Regon 241215998. W przypadku skorzystania z formularza zawierającego Państwa dane osobowe – wyrażają Państwo zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora oraz zaufanych partnerów, z którymi Administrator może współpracować. Mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Dane mogą być wykorzystywane do udzielania odpowiedzi i świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Więcej informacji na temat danych osobowych i plików cookies znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności.