POMOC DROGOWA, ZŁOMOWANIE AUT
WYRY

Pomoc drogowa laweta Wyry - Skup aut, złomowanie i holowanie pojazdów.

Mała ilość ludzi jest w stanie obyć się bez typowego korzystania z transportu samochodowego - przy pomocy działającego samochodu, wolno dziś dostać się nieomalże wszędzie. Bez względu od tego, czy wybiera się do sąsiedniego sklepu, czy decyduje na długą podróż do innego miasta, na drodze mierzy się z licznymi wyzwaniami, które są w stanie doprowadzić do wypadku, kolizji, a również samoistnych uszkodzeń pojazdu, hamując dalsze poruszanie się nim. Co zrobić w takiej sytuacji? Żeby wydostać się z drogowych kłopotów, jedynym rozwiązaniem wielokrotnie okazuje się sprawna i obeznana pomoc drogowa, czyli usługi, jakie proponujemy właśnie my. Zapraszamy w następstwie tego do wypróbowania tego, co możemy Państwu zaproponować - nasze usługi to gwarancja satysfakcji dla każdego konsumenta.

Atrakcyjne ceny! Zapraszamy!

POMOC DROGOWA
SKUP I ZŁOMOWANIE AUT


Co gwarantuje pomoc drogowa?

 

Zadowolenie naszych kontrahentów stanowi dla nas priorytet, skutkiem tego zawsze z całych sił staramy się zapewnić Państwo solidne oraz niezawodne usługi lawetowe. W zakres naszych kompetencji wkracza transport aut, lecz z chęcią udzielimy pomocy także minikoparkom oraz innym pojazdom do 2 ton. Wypadek drogowy czy też nieprzewidziana usterka? Wszystko, co powinni Państwo uczynić, to jeden telefon do nas, a my w mgnieniu oka trafimy na miejsce, oferując niebezcelową w takich przypadkach pomoc. Jednym z naszych największych atutów jest sprawny, profesjonalny transport, to naturalnie dzięki czemu Państwa samochód bezpiecznie dotrze do mechanika, a poniesione straty będą minimalne.

W naszej branży manewrujemy już od dawna, wskutek tego wolno nam uwierzyć, podobnie jak wiele innych, zaspokojonych konsumentów, jacy przekonali się o naszym profesjonalizmie. Jeśli zajdzie taka potrzeba, mają Państwo szansę przekonać się o naszych kwalifikacjach osobiście – zachęcamy do dalszego kontaktu!

 

Dlaczego możesz nam zaufać?

 

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem i niezawodnym, nowoczesnym zapleczem technicznym, to naturalnie dzięki czemu jesteśmy w stanie operować niesłychanie sprawnie. Jeśli muszą Państwo zawierzyć komuś własny pojazd, stworzona przez nas firma zdecydowanie okaże się najlepszym wyborem. Cenimy sobie dobrą reputację, wskutek tego można nam zaufać!
To jednakże nie wszystko. Choć zaświadczane przez nas usługi lawetą są na wybitnie wysokim poziomie, to wcale nie muszą Państwo za nie przepłacać. Korzystając z naszych usług, nie muszą Państwo bać się o swoje oszczędności – proponowane przez nas ceny są niebywale niskie.
Warto podkreślić, iż nasza obsługa jest zawsze pomocna. Szanujemy naszych klientów i staramy się zagwarantować im pomoc na jak najwyższym poziomie. Sytuacje na drodze są w stanie być niezmiernie nerwowe, ale korzystając z naszych usług, ekspresowo uda się rozwiązać powypadkowe problemy.

 

W oferowanych przez naszą firmę usługach jesteśmy niesłychanie elastyczni. Transportujemy nie jedynie samochody osobowe, lecz oraz pełny szereg pojazdów do 2 ton, wliczając w to między innymi minikoparki. Rzecz zrozumiała, jesteśmy do takich zadań adekwatnie przygotowani, dlatego mogą Państwo spodziewać się wykonania zadania bez żadnych komplikacji.
Z uwagi na nasz profesjonalizm oraz dostęp do wysokiej klasy wyposażenia, przetransportujemy Państwa samochód z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Nie należy bać się jego dodatkowych uszkodzeń, nawet jeśli droga do pokonania jest stosunkowo trudną trasą.

 

Czemu usługi lawetą to ratunek dla kierowców?

 

Nawet jeśli pojazd po stłuczce dalej jest w stanie poruszać się na drodze, to jazda pojazdem, jakiego podzespoły zdołały ulec potencjalnemu uszkodzeniu, jest ogromnie niebezpieczna. Żeby nie narażać siebie i innych uczestników ruchu drogowego na dalsze wypadki, transport aut ma prawo okazać się niezbędnym środkiem ostrożności. Na miejscu zjawimy się niezwykle prędko, będąc przygotowani do zaradzenia wszystkim trudnościom.
Nasi profesjonaliści z chęcią udzielą Państwo niezbędnej pomocy na drodze, skutkiem tego zachęcamy do dalszego kontaktu. W razie potrzeby wolno na nas polegać! Ciężko odnaleźć drugą taką firmę, która wyróżniałaby się podobnym profesjonalizmem i niezawodnością, co my. Co więcej, korzystając z naszych przystępnych cen, są w stanie Państwo wyjść z kłopotliwego wypadku bez poważnych szkód.

 

 

NIE WIESZ CO ZROBIĆ ZE SWOIM STARYM AUTEM? POTRZEBUJESZ SZYBKO GOTÓWKI?

SKUP AUT KATOWICE OFERUJE GŁÓWNIE

Skup aut osobowych

Zobacz ofertę »

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW

Zobacz ofertę »

Auto pomoc drogowa

Zobacz ofertę »

Transport maszyn
i urządzeń

Zobacz ofertę »

Szanowny Użytkowniku!

Administratorem danych osobowych jest Ulman Dariusz Małek z siedzibą w Mikołowie, ul. Podgórna 14, 43-190 Mikołów, NIP: 635 179 93 22, Regon 241215998. W przypadku skorzystania z formularza zawierającego Państwa dane osobowe – wyrażają Państwo zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora oraz zaufanych partnerów, z którymi Administrator może współpracować. Mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Dane mogą być wykorzystywane do udzielania odpowiedzi i świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Więcej informacji na temat danych osobowych i plików cookies znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności.