POMOC DROGOWA, ZŁOMOWANIE AUT
TYCHY

Pomoc drogowa laweta Tychy - Skup aut, złomowanie i holowanie pojazdów.

Transport samochodowy jest nieodłącznym szczegółem życia większości ludzi, a efektywny pojazd pozwala szybko dotrzeć w nieomalże dowolne miejsce, do którego sięgają drogi. Bez względu od tego, czy wybiera się do sąsiedniego sklepu, czy decyduje na długą podróż do innego miasta, na drodze mierzy się z licznymi wyzwaniami, jakie mogą doprowadzić do wypadku, kolizji, a też samoistnych defektów pojazdu, uniemożliwiając dalsze poruszanie się nim. Co uczynić w takiej sytuacji? Żeby wydostać się z drogowych kłopotów, jedynym rozwiązaniem niejednokrotnie okazuje się wydajna i fachowa pomoc drogowa, innymi słowy profesjonalne usługi, które oferujemy właśnie my. Zachęcamy wobec tego do bliższego zaznajomienia się z należącą do nas ofertą - udowodnimy Państwu, iż korzystanie z naszych profesjonalnych usług zawsze łączy się z satysfakcją.

Atrakcyjne ceny! Zapraszamy!

POMOC DROGOWA
SKUP I ZŁOMOWANIE AUT


Co proponuje pomoc drogowa?

 

Zadowolenie naszych konsumentów stanowi dla nas priorytet, właśnie dlatego zawsze z całych sił staramy się zagwarantować Państwo poprawne i niezawodne usługi lawetowe. Nasze kompetencje są niezwykle szerokie, transportujemy auta osobowe, pojazdy robocze, takie jak minikoparki i inne, do maksymalnej wagi 2 ton. Wypadek drogowy bądź też nieprzewidziana usterka? Wystarczy do nas zadzwonić, a prędko zjawimy się na miejscu, wysyłając do Państwa fachową pomoc drogową w towarzystwie nowoczesnej lawety. Funkcjonujemy niesłychanie sprawnie, dlatego w mgnieniu oka przetransportujemy Państwa pojazd do mechanika, minimalizując straty oraz zagrożenie powiązane z niesprawnym samochodem.

W naszej branży manewrujemy już od dawna, skutkiem tego można nam zaufać, podobnie jak dużo innych, zadowolonych konsumentów, którzy przekonali się o naszym profesjonalizmie. Jeśli zajdzie taka potrzeba, mają Państwo okazję przekonać się o naszych umiejętnościach osobiście – inspirujemy do dalszego kontaktu!

 

Dlaczego możesz nam zaufać?

 

Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz niezawodnym, nowoczesnym zapleczem technicznym, to właśnie dzięki czemu jesteśmy w stanie operować niesłychanie sprawnie. Jeżeli muszą Państwo zawierzyć komuś własny pojazd, nasza firma zdecydowanie okaże się najlepszym wyborem. Cenimy sobie właściwą reputację, skutkiem tego wolno nam zaufać!
To jednakże nie wszystko. Choć świadczone przez nas usługi lawetą są na niezmiernie wysokim poziomie, to w żadnym wypadku nie muszą Państwo za nie przepłacać. Korzystając z naszych usług, nie muszą Państwo obawiać się o własne oszczędności – oferowane przez nas ceny są niebywale niskie.
Należałoby wyodrębnić, iż nasza obsługa jest zawsze pomocna. Szanujemy naszych konsumentów oraz z całych sił staramy się zapewnić im pomoc na jak najwyższym poziomie. Sytuacje na drodze mogą być wybitnie nerwowe, lecz korzystając z naszych usług, prędko uda się rozwiązać powypadkowe problemy.
W naszych usługach jesteśmy nadzwyczaj elastyczni. Przewozimy nie tylko samochody osobowe, ale i pełny szereg pojazdów do 2 ton, wliczając w to pomiędzy innymi minikoparki. Nasze usługi zawsze przebiegają gładko oraz bez komplikacji – jesteśmy bardzo dobrze przygotowani nawet do ciężkich oraz skomplikowanych zadań.

 

Z uwagi na nasz profesjonalizm i dostęp do wysokiej klasy wyposażenia, przetransportujemy Państwa samochód z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa. Nie należy obawiać się jego dodatkowych uszkodzeń, nawet jeśli droga do pokonania jest względnie skomplikowaną trasą.

 

Czemu profesjonalne usługi lawetą to zbawienie dla kierowców?

 

Nawet jeżeli pojazd po stłuczce w dalszym ciągu jest w stanie poruszać się na drodze, to jazda pojazdem, którego podzespoły zdołały ulec ewentualnemu uszkodzeniu, jest niezmiernie niebezpieczna. By nie narażać siebie oraz innych uczestników ruchu drogowego na dalsze wypadki, transport aut może okazać się niezbędnym środkiem ostrożności. Dotarcie na miejsce nigdy nie absorbuje nam długo, potrafimy zaradzić każdemu utrudnieniu.
Zachęcamy do skontaktowania się z nami oraz skorzystania z pomocy naszych fachowców, którzy z pewnością udzielą Państwu drogowej pomocy na wysokim poziomie. W razie potrzeby wolno na nas polegać! Ciężko odnaleźć drugą taką firmę, która wyróżniałaby się pokrewnym profesjonalizmem oraz niezawodnością, co my. Na domiar tego, korzystając z naszych dogodnych cen, mogą Państwo wyjść z kłopotliwego wypadku bez znacznych szkód.

 

 

NIE WIESZ CO ZROBIĆ ZE SWOIM STARYM AUTEM? POTRZEBUJESZ SZYBKO GOTÓWKI?

SKUP AUT KATOWICE OFERUJE GŁÓWNIE

Skup aut osobowych

Zobacz ofertę »

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW

Zobacz ofertę »

Auto pomoc drogowa

Zobacz ofertę »

Transport maszyn
i urządzeń

Zobacz ofertę »

Szanowny Użytkowniku!

Administratorem danych osobowych jest Ulman Dariusz Małek z siedzibą w Mikołowie, ul. Podgórna 14, 43-190 Mikołów, NIP: 635 179 93 22, Regon 241215998. W przypadku skorzystania z formularza zawierającego Państwa dane osobowe – wyrażają Państwo zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora oraz zaufanych partnerów, z którymi Administrator może współpracować. Mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Dane mogą być wykorzystywane do udzielania odpowiedzi i świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Więcej informacji na temat danych osobowych i plików cookies znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności.