POMOC DROGOWA, ZŁOMOWANIE AUT
ŚWIĘTOCHŁOWICE

Pomoc drogowa laweta Świętochłowice - Skup aut, złomowanie i holowanie pojazdów.

Transport samochodowy jest nieodłącznym detalem życia większości ludzi, a efektywny pojazd zezwala szybko dotrzeć w niemal dowolne miejsce, do jakiego sięgają drogi. Obojętnie od tego, czy wybiera się do pobliskiego punktu sprzedaży, czy decyduje na długą podróż do innego miasta, na drodze mierzy się z licznymi wyzwaniami, które mogą doprowadzić do wypadku, kolizji, a też samoistnych uszkodzeń pojazdu, uniemożliwiając dalsze poruszanie się nim. Co zrobić w takiej sytuacji? By wydostać się z drogowych kłopotów, jedynym rozwiązaniem w szeregu przypadków okazuje się sprawna i doświadczona pomoc drogowa, inaczej profesjonalne usługi, jakie oferujemy właśnie my. Uprzejmie zapraszamy w następstwie tego do sprawdzenia tego, co możemy Państwu zaproponować - nasze profesjonalne usługi to gwarancja satysfakcji dla każdego kontrahenta.

Atrakcyjne ceny! Zapraszamy!

POMOC DROGOWA
SKUP I ZŁOMOWANIE AUT


Co oferuje pomoc drogowa?

 

Świadczone przez nas usługi lawetowe stoją na niesłychanie wysokim poziomie, albowiem Państwa satysfakcja jest u nas pierwszeństwem. W aspekt naszych kompetencji wchodzi transport samochodów, ale z chęcią udzielimy pomocy też minikoparkom oraz innym pojazdom do 2 ton. Wypadek drogowy lub ewentualnie nieprzewidziana usterka? Wystarczy do nas zatelefonować, a szybko zjawimy się na miejscu, wysyłając do Państwa kompetentną pomoc drogową w towarzystwie nowoczesnej lawety. Funkcjonujemy nadzwyczaj sprawnie, właśnie dlatego w mgnieniu oka przetransportujemy Państwa pojazd do mechanika, minimalizując straty i zagrożenie powiązane z niesprawnym pojazdem.

W naszej branży operujemy już od dawna, wskutek tego można nam uwierzyć, podobnie jak co niemiara innych, zadowolonych kontrahentów, którzy przekonali się o naszym profesjonalizmie. Jeśli zajdzie taka potrzeba, mają Państwo szansę przekonać się o naszych kwalifikacjach osobiście – inspirujemy do dalszego kontaktu!

 

Dlaczego możesz nam zaufać?

 

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem i niezawodnym, współczesnym zapleczem technicznym, to naturalnie dzięki czemu jesteśmy w stanie operować bardzo sprawnie. Jeżeli muszą Państwo zawierzyć komuś własny pojazd, nasza jednostka zdecydowanie okaże się najlepszym wyborem. Cenimy sobie właściwą reputację, właśnie dlatego wolno nam zaufać!
To jednakże nie wszystko. Choć świadczone przez nas usługi lawetą są na niezmiernie wysokim poziomie, to pod żadnym pozorem nie muszą Państwo za nie przepłacać. Korzystając z naszych usług, nie muszą Państwo bać się o własne oszczędności – oferowane przez nas ceny są niebywale niskie.
Wyróżniamy się również pomocną i uprzejmą obsługą. Szanujemy naszych klientów oraz z całych sił staramy się zapewnić im pomoc na jak najwyższym poziomie. Sytuacje na drodze mogą być niezwykle nerwowe, lecz korzystając z naszych usług, szybko uda się rozwiązać powypadkowe problemy.

 

W naszych usługach jesteśmy nadzwyczaj elastyczni. Transportujemy nie tylko samochody osobowe, jakkolwiek oraz pełny szereg pojazdów do 2 ton, wliczając w to pomiędzy innymi minikoparki. Nasze usługi zawsze przebiegają gładko i bez komplikacji – jesteśmy perfekcyjnie przygotowani nawet do zawiłych i skomplikowanych zadań.
Z uwagi na nasz profesjonalizm i dostęp do najwyższej klasy wyposażenia, przetransportujemy Państwa samochód z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Nie wypada bać się jego pobocznych uszkodzeń, nawet jeśli droga do pokonania jest względnie trudną trasą.

 

Dlaczego usługi lawetą to wybawienie dla kierowców?

 

Nawet jeśli pojazd po stłuczce w dalszym ciągu jest w stanie poruszać się na drodze, to jazda pojazdem, jakiego podzespoły mogły ulec ewentualnemu uszkodzeniu, jest niezwykle niebezpieczna. By nie narażać siebie oraz innych uczestników ruchu drogowego na dalsze wypadki, transport aut ma prawo okazać się niezbędnym środkiem ostrożności. Na miejscu zjawimy się niezwykle szybko, będąc przygotowani do zaradzenia wszelkim trudnościom.
Zachęcamy do skontaktowania się z nami oraz skorzystania z wsparcia naszych ekspertów, jacy z pewnością udzielą Państwu drogowej pomocy na wysokim poziomie. W razie potrzeby wolno na nas polegać! Ciężko odszukać drugą taką jednostkę, jaka wyróżniałaby się podobnym profesjonalizmem oraz niezawodnością, co my. W dodatku, korzystając z naszych przystępnych cen, mogą Państwo wyjść z kłopotliwego wypadku bez znacznych szkód.

 

 

NIE WIESZ CO ZROBIĆ ZE SWOIM STARYM AUTEM? POTRZEBUJESZ SZYBKO GOTÓWKI?

SKUP AUT KATOWICE OFERUJE GŁÓWNIE

Skup aut osobowych

Zobacz ofertę »

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW

Zobacz ofertę »

Auto pomoc drogowa

Zobacz ofertę »

Transport maszyn
i urządzeń

Zobacz ofertę »

Szanowny Użytkowniku!

Administratorem danych osobowych jest Ulman Dariusz Małek z siedzibą w Mikołowie, ul. Podgórna 14, 43-190 Mikołów, NIP: 635 179 93 22, Regon 241215998. W przypadku skorzystania z formularza zawierającego Państwa dane osobowe – wyrażają Państwo zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora oraz zaufanych partnerów, z którymi Administrator może współpracować. Mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Dane mogą być wykorzystywane do udzielania odpowiedzi i świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Więcej informacji na temat danych osobowych i plików cookies znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności.