POMOC DROGOWA, ZŁOMOWANIE AUT
ŚMIŁOWICE

Pomoc drogowa laweta Śmiłowice - Skup aut, złomowanie i holowanie pojazdów.

Transport samochodowy jest nierozerwalnym szczegółem życia znacznej większości ludzi, a efektywny pojazd pozwala prędko dotrzeć w nieomalże dowolne miejsce, do którego sięgają drogi. Obojętnie od tego, czy wybiera się do pobliskiego sklepu, czy decyduje na długą podróż do innego miasta, na drodze mierzy się z licznymi wyzwaniami, które mogą doprowadzić do wypadku, kolizji, a również samoistnych uszkodzeń pojazdu, hamując dalsze poruszanie się nim. W jaki sposób poradzić sobie z takim kłopotem? Aby wydostać się z drogowych kłopotów, jedynym rozwiązaniem często okazuje się sprawna i obeznana pomoc drogowa, czyli profesjonalne usługi, które oferujemy właśnie my. Serdecznie zapraszamy wobec tego do sprawdzenia tego, co możemy Państwu zaproponować - nasze usługi to gwarancja satysfakcji dla każdego klienta.

Atrakcyjne ceny! Zapraszamy!

POMOC DROGOWA
SKUP I ZŁOMOWANIE AUT


Co gwarantuje pomoc drogowa?

 

Zadowolenie naszych kontrahentów stanowi dla nas priorytet, w następstwie tego zawsze staramy się zagwarantować Państwo właściwe i niezawodne usługi lawetowe. Nasze kompetencje są niesłychanie szerokie, przewozimy auta osobowe, pojazdy robocze, takie jak minikoparki oraz inne, do maksymalnej wagi 2 ton. Wypadek drogowy czy też nieprzewidziana usterka? Wszystko, co powinni Państwo uczynić, to jeden telefon do nas, a my prędko dotrzemy na miejsce, proponując niebezużyteczną w takich sprawach pomoc. Jednym z naszych największych plusów jest sprawny, profesjonalny transport, to naturalnie dzięki czemu Państwa samochód bezpiecznie dotrze do mechanika, a poniesione straty będą minimalne.

W naszej branży manewrujemy już od dawna, wskutek tego wolno nam zaufać, podobnie jak sporo innych, zadowolonych konsumentów, jacy przekonali się o naszym profesjonalizmie. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, mają Państwo szansę przekonać się o naszych kwalifikacjach osobiście – inspirujemy do dalszego kontaktu!

 

Dlaczego możesz nam zaufać?

 

Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz niezawodnym, nowoczesnym zapleczem technicznym, to naturalnie dzięki czemu jesteśmy w stanie operować ogromnie sprawnie. Jeżeli szukają Państwa firmy godnej zaufania, my bez wątpienia będziemy stanowić strzał w dziesiątkę. Cenimy sobie dobrą reputację, w następstwie tego wolno nam zaufać!
To jednak nie wszystko. Chociaż świadczone przez nas usługi lawetą są na niezwykle wysokim poziomie, to w żadnym wypadku nie muszą Państwo za nie przepłacać. Korzystając z naszych usług, nie muszą Państwo obawiać się o własne oszczędności – proponowane przez nas ceny są nadzwyczaj niskie.
Wyróżniamy się też pomocną oraz uprzejmą obsługą. Szanujemy naszych konsumentów oraz z całych sił staramy się zapewnić im pomoc na jak najwyższym poziomie. Sytuacje na drodze mogą być bardzo nerwowe, ale korzystając z naszych usług, ekspresowo uda się rozwiązać powypadkowe problemy.

 

W oferowanych przez naszą firmę usługach jesteśmy niesłychanie elastyczni. Transportujemy nie tylko samochody osobowe, jakkolwiek oraz cały szereg pojazdów do 2 ton, wliczając w to pomiędzy innymi minikoparki. Rzecz oczywista, jesteśmy do takich zadań należycie przygotowani, w następstwie tego mogą Państwo spodziewać się wykonania zadania bez żadnych komplikacji.
Z uwagi na nasz profesjonalizm oraz dostęp do najwyższej klasy wyposażenia, przetransportujemy Państwa samochód z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Nie trzeba bać się jego dodatkowych uszkodzeń, nawet jeżeli droga do pokonania jest stosunkowo trudną trasą.

 

Czemu usługi lawetą to wybawienie dla kierowców?

 

Nawet jeśli samochód po stłuczce nadal jest w stanie poruszać się na drodze, to jazda pojazdem, jakiego podzespoły mogły ulec możliwemu uszkodzeniu, jest ogromnie niebezpieczna. Aby nie narażać siebie oraz innych uczestników ruchu drogowego na dalsze wypadki, transport aut ma prawo okazać się niezbędnym środkiem ostrożności. Na miejscu zjawimy się wybitnie prędko, będąc przygotowani do zaradzenia wszelkim trudnościom.
Nasi zawodowcy z chęcią udzielą Państwo niezbędnej pomocy na drodze, skutkiem tego zachęcamy do dalszego kontaktu. W razie potrzeby można na nas polegać! Ciężko odnaleźć drugą taką firmę, która wyróżniałaby się pokrewnym profesjonalizmem i niezawodnością, co my. Dodatkowo, korzystając z naszych przystępnych cen, są w stanie Państwo wyjść z kłopotliwego wypadku bez istotnych szkód.

 

 

NIE WIESZ CO ZROBIĆ ZE SWOIM STARYM AUTEM? POTRZEBUJESZ SZYBKO GOTÓWKI?

SKUP AUT KATOWICE OFERUJE GŁÓWNIE

Skup aut osobowych

Zobacz ofertę »

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW

Zobacz ofertę »

Auto pomoc drogowa

Zobacz ofertę »

Transport maszyn
i urządzeń

Zobacz ofertę »

Szanowny Użytkowniku!

Administratorem danych osobowych jest Ulman Dariusz Małek z siedzibą w Mikołowie, ul. Podgórna 14, 43-190 Mikołów, NIP: 635 179 93 22, Regon 241215998. W przypadku skorzystania z formularza zawierającego Państwa dane osobowe – wyrażają Państwo zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora oraz zaufanych partnerów, z którymi Administrator może współpracować. Mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Dane mogą być wykorzystywane do udzielania odpowiedzi i świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Więcej informacji na temat danych osobowych i plików cookies znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności.