POMOC DROGOWA, ZŁOMOWANIE AUT
KOBIÓR

Pomoc drogowa laweta Kobiór - Skup aut, złomowanie i holowanie pojazdów.

Transport samochodowy jest nierozerwalnym elementem życia większości ludzi, a efektywny pojazd pozwala prędko dotrzeć w nieomalże dowolne miejsce, do którego sięgają drogi. Niezależnie od tego, czy wybiera się do okolicznego punktu sprzedaży, czy decyduje na długą podróż do innego miasta, na drodze mierzy się z licznymi wyzwaniami, które są w stanie doprowadzić do wypadku, kolizji, a też samoistnych uszkodzeń pojazdu, uniemożliwiając dalsze poruszanie się nim. W jaki sposób poradzić sobie z takim problemem? By wydostać się z drogowych kłopotów, jedynym rozwiązaniem w wielu przypadkach okazuje się wydajna oraz profesjonalna pomoc drogowa, czyli usługi, jakie oferujemy właśnie my. Serdecznie zapraszamy w związku z tym do wypróbowania tego, co możemy Państwu zaoferować - nasze profesjonalne usługi to gwarancja satysfakcji dla każdego kontrahenta.

Atrakcyjne ceny! Zapraszamy!

POMOC DROGOWA
SKUP I ZŁOMOWANIE AUT


Co gwarantuje pomoc drogowa?

 

Świadczone przez nas usługi lawetowe stoją na nadzwyczaj wysokim poziomie, ponieważ Państwa satysfakcja jest u nas pierwszeństwem. Nasze kompetencje są niezmiernie szerokie, przewozimy auta osobowe, pojazdy robocze, takie jak minikoparki oraz inne, do maksymalnej wagi 2 ton. Wypadek drogowy bądź nieprzewidziana usterka? Wystarczy jedynie do nas zadzwonić, a ekspresowo zjawimy się na miejscu, wysyłając do Państwa doświadczoną pomoc drogową w towarzystwie nowoczesnej lawety. Działamy niezwykle sprawnie, skutkiem tego w mgnieniu oka przetransportujemy Państwa pojazd do mechanika, minimalizując straty i niebezpieczeństwo połączone z niesprawnym samochodem.

W naszej branży operujemy już od dawna, właśnie dlatego wolno nam uwierzyć, podobnie jak dużo innych, zadowolonych kontrahentów, którzy przekonali się o naszym profesjonalizmie. Jeśli zajdzie taka potrzeba, mają Państwo okazję przekonać się o naszych kwalifikacjach osobiście – zachęcamy do dalszego kontaktu!

 

Czemu możesz nam zaufać?

 

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem i niezawodnym, nowoczesnym zapleczem technicznym, to naturalnie dzięki czemu jesteśmy w stanie operować niezmiernie sprawnie. Jeżeli muszą Państwo zawierzyć komuś swój pojazd, nasza firma zdecydowanie okaże się najlepszym wyborem. Cenimy sobie właściwą reputację, wskutek tego wolno nam zaufać!
To jednakże nie wszystko. Chociaż zaświadczane przez nas usługi lawetą są na niezmiernie wysokim poziomie, to wcale nie muszą Państwo za nie przepłacać. Korzystając z naszych usług, nie muszą Państwo bać się o swoje oszczędności – oferowane przez nas ceny są nadzwyczaj niskie.
Wyróżniamy się także pomocną i uprzejmą obsługą. Szanujemy naszych kontrahentów i z całych sił staramy się zagwarantować im pomoc na jak najwyższym poziomie. Sytuacje na drodze są w stanie być wybitnie nerwowe, lecz korzystając z naszych usług, szybko uda się rozwiązać powypadkowe problemy.

 

W oferowanych przez naszą firmę usługach jesteśmy niezwykle elastyczni. Przewozimy nie jedynie samochody osobowe, jednakowoż i cały szereg pojazdów do 2 ton, wliczając w to pomiędzy innymi minikoparki. Nasze usługi zawsze przebiegają gładko i bez komplikacji – jesteśmy doskonale przygotowani nawet do trudnych i skomplikowanych zadań.
Z uwagi na nasz profesjonalizm oraz dostęp do najwyższej klasy wyposażenia, przetransportujemy Państwa samochód z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Nie wypada obawiać się jego akcesoryjnych uszkodzeń, nawet jeżeli droga do pokonania jest stosunkowo skomplikowaną trasą.

 

Czemu profesjonalne usługi lawetą to wybawienie dla kierowców?

 

Nawet jeśli pojazd po stłuczce nadal jest w stanie poruszać się na drodze, to jazda pojazdem, którego podzespoły mogły ulec prawdopodobnemu uszkodzeniu, jest bardzo niebezpieczna. By nie narażać siebie i innych uczestników ruchu drogowego na dalsze wypadki, transport aut może okazać się niezbędnym środkiem ostrożności. Dotarcie na miejsce nigdy nie zajmuje nam długo, potrafimy zaradzić każdemu utrudnieniu.
Zachęcamy do skontaktowania się z nami oraz skorzystania z wsparcia naszych fachowców, jacy z pewnością udzielą Państwu drogowej pomocy na wysokim poziomie. W razie potrzeby można na nas polegać! Ciężko odnaleźć drugą taką firmę, jaka wyróżniałaby się podobnym profesjonalizmem i niezawodnością, co my. Oprócz tego, korzystając z naszych dogodnych cen, są w stanie Państwo wyjść z przykrego wypadku bez znacznych szkód.

 

 

NIE WIESZ CO ZROBIĆ ZE SWOIM STARYM AUTEM? POTRZEBUJESZ SZYBKO GOTÓWKI?

SKUP AUT KATOWICE OFERUJE GŁÓWNIE

Skup aut osobowych

Zobacz ofertę »

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW

Zobacz ofertę »

Auto pomoc drogowa

Zobacz ofertę »

Transport maszyn
i urządzeń

Zobacz ofertę »

Szanowny Użytkowniku!

Administratorem danych osobowych jest Ulman Dariusz Małek z siedzibą w Mikołowie, ul. Podgórna 14, 43-190 Mikołów, NIP: 635 179 93 22, Regon 241215998. W przypadku skorzystania z formularza zawierającego Państwa dane osobowe – wyrażają Państwo zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora oraz zaufanych partnerów, z którymi Administrator może współpracować. Mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Dane mogą być wykorzystywane do udzielania odpowiedzi i świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Więcej informacji na temat danych osobowych i plików cookies znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności.