POMOC DROGOWA, ZŁOMOWANIE AUT
GOSTYŃ

Pomoc drogowa laweta Gostyń - Skup aut, złomowanie i holowanie pojazdów.

Transport samochodowy jest nieodłącznym elementem życia większości ludzi, a efektywny pojazd pozwala błyskawicznie dotrzeć w nieomalże dowolne miejsce, do którego sięgają drogi. Obojętnie od tego, czy wybiera się do okolicznego sklepu, czy decyduje na długą podróż do innego miasta, na drodze mierzy się z licznymi wyzwaniami, które mogą doprowadzić do wypadku, kolizji, a też samoistnych uszkodzeń pojazdu, uniemożliwiając dalsze poruszanie się nim. Co uczynić w takiej sytuacji? Żeby wydostać się z drogowych kłopotów, jedynym rozwiązaniem nieraz okazuje się wydajna oraz doświadczona pomoc drogowa, inaczej usługi, jakie proponujemy właśnie my. Gorąco zapraszamy w takim razie do wypróbowania tego, co jesteśmy w stanie Państwu zaoferować - nasze usługi to gwarancja satysfakcji dla każdego kontrahenta.

Atrakcyjne ceny! Zapraszamy!

POMOC DROGOWA
SKUP I ZŁOMOWANIE AUT


Co gwarantuje pomoc drogowa?

 

Zadowolenie naszych konsumentów stanowi dla nas priorytet, w następstwie tego zawsze z całych sił staramy się zagwarantować Państwo należyte oraz niezawodne usługi lawetowe. W aspekt naszych kompetencji wchodzi transport aut, lecz z chęcią udostępnimy pomocy też minikoparkom i innym pojazdom do 2 ton. Wypadek drogowy lub też nieprzewidziana usterka? Wszystko, co powinni Państwo uczynić, to jeden telefon do nas, a my ekspresowo dotrzemy na miejsce, proponując niebezużyteczną w takich przypadkach pomoc. Działamy bardzo sprawnie, wskutek tego w mgnieniu oka przetransportujemy Państwa pojazd do mechanika, redukując straty oraz zagrożenie związane z niesprawnym samochodem.

W naszej branży operujemy już od dawna, właśnie dlatego wolno nam uwierzyć, podobnie jak co niemiara innych, zadowolonych kontrahentów, jacy przekonali się o naszym profesjonalizmie. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, mają Państwo szansę przekonać się o naszych umiejętnościach osobiście – zachęcamy do dalszego kontaktu!

Czemu warto nam zaufać?

 

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem i niezawodnym, współczesnym zapleczem technicznym, dzięki czemu jesteśmy w stanie operować niezwykle sprawnie. Jeśli muszą Państwo zawierzyć komuś swój pojazd, stworzona przez nas firma zdecydowanie okaże się najlepszym wyborem. Cenimy sobie właściwą reputację, w następstwie tego można nam zaufać!
To niemniej jednak nie wszystko. Choć zaświadczane przez nas usługi lawetą są na niezwykle wysokim poziomie, to pod żadnym pozorem nie muszą Państwo za nie przepłacać. Korzystając z naszych usług, nie muszą Państwo bać się o własne oszczędności – oferowane przez nas ceny są niebywale niskie.
Należałoby naświetlić, iż stworzona przez nas obsługa jest zawsze pomocna. Szanujemy naszych kontrahentów i staramy się zapewnić im pomoc na jak najwyższym poziomie. Sytuacje na drodze mogą być niesłychanie nerwowe, lecz korzystając z naszych usług, prędko uda się rozwiązać powypadkowe problemy.

 

W oferowanych przez naszą firmę usługach jesteśmy bardzo elastyczni. Przewozimy nie jedynie samochody osobowe, jednak i cały szereg pojazdów do 2 ton, wliczając w to pomiędzy innymi minikoparki. Nasze usługi zawsze przebiegają gładko oraz bez komplikacji – jesteśmy bardzo dobrze przygotowani nawet do zawiłych i skomplikowanych zadań.
Z uwagi na oferowany przez nas profesjonalizm oraz dostęp do najwyższej klasy wyposażenia, przetransportujemy Państwa samochód z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Nie wypada obawiać się jego pobocznych uszkodzeń, nawet jeśli droga do pokonania jest stosunkowo trudną trasą.

 

Dlaczego usługi lawetą to wybawienie dla kierowców?

 

Nawet jeżeli pojazd po stłuczce dalej jest w stanie poruszać się na drodze, to jazda pojazdem, którego podzespoły zdołały ulec prawdopodobnemu uszkodzeniu, jest ogromnie niebezpieczna. Aby nie narażać siebie oraz innych uczestników ruchu drogowego na dalsze wypadki, transport aut ma prawo okazać się niezbędnym środkiem ostrożności. Dotarcie na miejsce nigdy nie absorbuje nam długo, umiemy zaradzić każdemu utrudnieniu.
Zachęcamy do skontaktowania się z nami i skorzystania z wsparcia naszych fachowców, jacy z pewnością udzielą Państwu drogowej pomocy na wysokim poziomie. W razie potrzeby wolno na nas polegać! Ciężko odnaleźć drugą taką firmę, która wyróżniałaby się podobnym profesjonalizmem oraz niezawodnością, co my. Prócz tego, korzystając z naszych dostępnych cen, są w stanie Państwo wyjść z przykrego wypadku bez znacznych szkód.

 

 

NIE WIESZ CO ZROBIĆ ZE SWOIM STARYM AUTEM? POTRZEBUJESZ SZYBKO GOTÓWKI?

SKUP AUT KATOWICE OFERUJE GŁÓWNIE

Skup aut osobowych

Zobacz ofertę »

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW

Zobacz ofertę »

Auto pomoc drogowa

Zobacz ofertę »

Transport maszyn
i urządzeń

Zobacz ofertę »

Szanowny Użytkowniku!

Administratorem danych osobowych jest Ulman Dariusz Małek z siedzibą w Mikołowie, ul. Podgórna 14, 43-190 Mikołów, NIP: 635 179 93 22, Regon 241215998. W przypadku skorzystania z formularza zawierającego Państwa dane osobowe – wyrażają Państwo zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora oraz zaufanych partnerów, z którymi Administrator może współpracować. Mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Dane mogą być wykorzystywane do udzielania odpowiedzi i świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Więcej informacji na temat danych osobowych i plików cookies znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności.