SKUP AUT
SKUP AUT

Skup aut używanych Katowice. Skup samochodów - auto skup Katowice.

Bezpłatny dojazd i odbiór aut z każdej miejscowości na Śląsku!
Autor: www.skupaut-katowcie.pl

Czym są samochody hybrydowe?
Samochody hybrydowe są połączeniem dwóch silników – składają się z silników elektrycznych oraz spalinowych. Całość połączona jest ze sobą skrzynią automatyczną. Prowadząc hybrydę zawsze korzysta się z tych dwóch napędów – mogą pracować jednocześnie lub oddzielnie. Co ciekawe, potrafią przełączyć się automatycznie tak, by zoptymalizować zużycie energii. Najlepsze jest to, że hybryda ładuje się sama – dzięki inteligentnemu systemowi hamowania regeneracyjnego, który uzyskuje energię podczas zwalniania oraz podczas zjeżdżania ze wzniesień. Auta hybrydowe bardzo mało spalają, co stanowi ich ogromną zaletę. Pojazd jest cichy i płynny, a co za tym idzie – jazda nim to prawdziwy komfort nie tylko dla pasażerów, ale i dla kierowcy. Połowę czasu i dystansu jazdy auta hybrydowe pokonują wyłącznie poprzez działanie silnika elektrycznego.
Napęd elektryczny a spalinowy
Napęd elektryczny odpowiada za uruchomienie auta, wszelkie oświetlenia samochodu, za nawiewy, za działanie całej elektroniki w samochodzie. Z kolei silnik spalinowy jest tym elementem, który uzupełnia napęd elektryczny (najczęściej w sytuacjach skrajnych – na przykład, gdy zależy nam na dynamicznym przyspieszeniu). Połączenie obu silników to doskonałe rozwiązanie dla tych kierowców, którzy uwielbiają lekką i płynną jazdę.
Hybryda typu plug-in czy klasyczna?
Samochodów z oferty plug-in jest znacznie więcej niż z klasycznej oferty hybrydowej. Drugi rodzaj hybrydy działa dokładnie tak samo jak tradycyjna hybryda – z tym wyjątkiem, że można ją ładować z domowego gniazdka. Zasięg wyłącznie w trybie elektrycznym wynosi wtedy nawet pięćdziesiąt kilometrów! Niezależnie, na którą hybrydę zdecyduje się kierowca, z pewnością zaskoczy się dużą wydajnością i zasięgiem samochodu. Hybrydy typu plug-in są bardzo uniwersalne i funkcjonalne, a czas ładowania ich baterii wynosi około dwóch, trzech godzin. Dzięki silnikowi elektrycznemu można na niej przejechać od 30 do 60 kilometrów. Według projektantów samochodu, pozwala to na przejazd z miejsca zamieszkania do miejsca pracy i z powrotem. Jej akumulatory są większe niż w normalnej hybrydzie, przez co ważą one nieco więcej. Ze strony ekologicznej to hybrydy typu plug-in wytwarzają mniej spalin samochodowych niż klasyczne samochody spalinowe. Choć są nieco droższe niż standardowe – warto rozważyć ich zakup!
Decydując się na zakup nowego samochodu – czeka nas decyzja co zrobić z poprzednim pojazdem. Korzystając ze skupu aut osobowych, ciężarowych i powypadkowych sprawnie, bezpiecznie i legalnie pozbędziemy się poprzedniego pojazdu, otrzymując przy okazji zastrzyk gotówki. Dzięki profesjonalnej obsłudze możemy liczyć na bezproblemową i szybką transakcję!

POWIĄZANE WPISY

Najmodniejsze kolory aut w 2023!

Autor: www.skupaut-katowcie.pl
Czytaj dalej »

Czy garażowanie samochodu ma sens?

Autor: www.skupaut-katowcie.pl
Czytaj dalej »

Samochód hybrydowy - co powinieneś wiedzieć?

Autor: www.skupaut-katowcie.pl
Czytaj dalej »

NIE WIESZ CO ZROBIĆ ZE SWOIM STARYM AUTEM? POTRZEBUJESZ SZYBKO GOTÓWKI?

SKUP AUT KATOWICE OFERUJE GŁÓWNIE

Skup aut osobowych

Zobacz ofertę »

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW

Zobacz ofertę »

Auto pomoc drogowa

Zobacz ofertę »

Transport maszyn
i urządzeń

Zobacz ofertę »

Szanowny Użytkowniku!

Administratorem danych osobowych jest Ulman Dariusz Małek z siedzibą w Mikołowie, ul. Podgórna 14, 43-190 Mikołów, NIP: 635 179 93 22, Regon 241215998. W przypadku skorzystania z formularza zawierającego Państwa dane osobowe – wyrażają Państwo zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora oraz zaufanych partnerów, z którymi Administrator może współpracować. Mają Państwo prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. Dane mogą być wykorzystywane do udzielania odpowiedzi i świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Więcej informacji na temat danych osobowych i plików cookies znajduje się w Regulaminie i Polityce prywatności.